Wenger ruksak za prijenosno računalo Reload Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
- Kataloški br:
- 3431143 - 62
- Oznaka:
- 601070
- EAN:
- 7613329014523
- Kataloški br:
- 3431143 - 62
- Oznaka:
- 601070
- EAN:
- 7613329014523
Wenger ruksak za prijenosno računalo Reload Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac za 16-inčni laptop i odvojeni pretinac za 10-inčni tablet s oblogom otpornom na ogrebotine
- Organizator za važan pribor za pregledno pohranjivanje kabela, punjača i posjetnica
- Remen za nošenje za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 40,6 cm (16") |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 440 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Težina | 1.12 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | crna |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 310 x 440 x 180 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Tablet |
Opis
Opis
Ruksak za 16-inčni laptop s odjeljkom za tablet
Klasični Reload s čistim linijama i minimalističkim izgledom je ultimativni poslovni ruksak koji ne kompromituje funkcionalnost. Opremljen je podstavljenim pretincem za prijenosno računalo i pretincem za tablet za vaše elektroničke uređaje, organizatorom za važne dodatke i džepom za brzi pristup. Višenamjenski bočni džep s patentnim zatvaračem i prednji džep s patentnim zatvaračem nude svestrane mogućnosti pohrane kako bi vam olakšali život. Zahvaljujući prozračnim leđima i udobnim naramenicama, transport je pravo zadovoljstvo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pretinac za brzi pristup važnoj dodatnoj opremi
- Višenamjenski bočni džep s patentnim zatvaračem za bocu s vodom ili mali kišobran
- Prednji džep s patentnim zatvaračem omogućuje jednostavan pristup osnovnim stvarima i čuva ih na sigurnom.
- Podstavljena leđa za maksimalnu udobnost
- Udoban remen za rame
- Podstavljena ručka za lakše nošenje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.