Wenger torba s kotačima za prijenosno računalo Legacy Black Series Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") crna
- Kataloški br:
- 3431162 - 62
- Oznaka:
- 653631
- EAN:
- 7611160299772
- Kataloški br:
- 3431162 - 62
- Oznaka:
- 653631
- EAN:
- 7611160299772
Wenger torba s kotačima za prijenosno računalo Legacy Black Series Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") crna
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Glavni vanjski materijal izrađen od recikliranih PET boca
- Podstavljeni trostruko zaštićeni pretinac za prijenosno računalo do 15,6"
- Podstavljeni pretinac za tablet od 10 inča
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba s kotačima za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 420 mm |
| Visina | 350 mm |
| Određene značajke | integrirani kotači |
| Materijal | RPET poliester |
| Težina | 3.4 kg |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 420 x 350 x 250 mm |
| Dubina | 250 mm |
Opis
Opis
Torba za laptop od 15,6″ s kotačima i pretincem za tablet
Putujte još bezbrižnije s torbom za laptop na kotačićima Legacy Black Series, poslovnom torbom izrađenom od recikliranih PET boca. Podstavljeni Triple Protect pretinac s patentnim zatvaračima koji se mogu zaključati i obloženi nudi prostor za prijenosno računalo do 15,6″ – savršeno za moderne poslovne ljude. Vaš 10-inčni tablet sigurno je pohranjen u zasebnom odjeljku, dok pretinac za noć nudi dovoljno prostora za vašu odjeću. Zahvaljujući remenu za kolica, torba se lako može pričvrstiti na kofer na kotačiće. S teleskopskom ručkom kolica i glatko pokretnim kotačima, lako se možete kretati kroz uske prolaze i oko oštrih kutova.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pretinac za odjeću preko noći
- Organizator za važan pribor za pregledno pohranjivanje kabela, punjača i posjetnica
- Pretinac za brzi pristup važnoj dodatnoj opremi
- Umetak za razdjelnik za pregledno pohranjivanje dokumenata
- Remeni za kolica za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage
- Ojačana ručka za lakše nošenje
- Teleskopska ručka za kolica
- Glatkohodni kotači za manevriranje u uskim kutovima i kroz uske prolaze
- Zaštita rubova
- Zaključavajući i obloženi patentni zatvarači na pretincu za uređaj za dodatnu zaštitu
- Petlje sprijeda za pričvršćivanje
- Reflektirajući elementi za bolju vidljivost u mraku.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)