Wenger torba za prijenosno računalo Insight Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") siva
- Kataloški br:
- 3431141 - 62
- Oznaka:
- 600646
- EAN:
- 7613329008041
- Kataloški br:
- 3431141 - 62
- Oznaka:
- 600646
- EAN:
- 7613329008041
Wenger torba za prijenosno računalo Insight Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") siva
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac optimiziran za sigurnosne provjere za 15,6-inčni laptop i zaseban pretinac za tablet
- Organizator za pregledno pohranjivanje važnog pribora poput kabela, punjača i posjetnica
- Remen za nošenje za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 310 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Određene značajke | s remenom za nošenje |
| Materijal | najlon |
| Težina | 1.2 kg |
| Boja | siva |
| Izvedba | torba za rame |
| dim. | (Š x V x D) 410 x 310 x 140 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Notebook |
| Oznaka za tip proizvoda | Tasche |
Opis
Opis
Torba za laptop Insight ima šik i minimalistički vanjski izgled te osvaja vrhove nenadmašnim dizajnerskim detaljima. Optimizirana za sigurnosne provjere, ova torba za prijenosno računalo idealna je za česte putnike koji traže prvoklasnu kvalitetu. Podstavljeni pretinci štite vaš 15,6-inčni laptop i tablet od udaraca i olakšavaju prijavu na let u zračnoj luci. Organizator vam omogućuje uredno organiziranje važnih poslovnih dodataka, dok pretinac za brzi pristup drži sve što vam je potrebno pri ruci. Ergonomska ručka i izdržljive naramenice otporne na kidanje osiguravaju stabilnost i udobnost tijekom kretanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pretinac za brzi pristup važnoj dodatnoj opremi
- Ojačana, ergonomska ručka za nošenje
- Ramena traka otporna na kidanje za maksimalnu udobnost.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.