Wenger torba za prijenosno računalo Legacy Black Series Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
- Kataloški br:
- 3431161 - 62
- Oznaka:
- 653630
- EAN:
- 7611160299789
- Kataloški br:
- 3431161 - 62
- Oznaka:
- 653630
- EAN:
- 7611160299789
Wenger torba za prijenosno računalo Legacy Black Series Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Glavni vanjski materijal izrađen od recikliranih PET boca
- Podstavljeni trostruko zaštićeni pretinac za prijenosno računalo do 16″ s otvorom za torbicu
- Podstavljeni pretinac za tablet od 10 inča
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 40,6 cm (16") |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 310 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Određene značajke | s remenom za nošenje |
| Materijal | RPET poliester |
| Težina | 1.1 kg |
| Boja | crna |
| Izvedba | torba za rame |
| dim. | (Š x V x D) 400 x 310 x 180 mm |
Opis
Opis
Aktovka za laptop od 16″ s odjeljkom za tablet
Bez obzira putujete li poslovno ili međunarodno, aktovka Legacy Black Series vaš je savršeni suputnik. Aktovka izrađena od recikliranih PET boca ima podstavljeni Triple Protect pretinac za prijenosno računalo do 16″ i zaseban pretinac za tablet od 10″. Zahvaljujući zatvaračima koji se mogu zaključati i obloženi su patentnim zatvaračima na glavnom odjeljku, vaši elektronički uređaji su još sigurniji. Stabilizacijska platforma CaseBase i remen za kolica olakšavaju putovanje, dok je torba jednostavna za nošenje zahvaljujući odvojivim, podstavljenim naramenicama i dvjema magnetskim ručkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Prostran glavni odjeljak
- Organizator za važan pribor za pregledno pohranjivanje kabela, punjača i posjetnica
- Remeni za kolica za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage
- Uklonjiva, podstavljena i podesiva naramenica za maksimalnu udobnost
- Dvije ručke s magnetom za lakše nošenje
- Zaključavajući patentni zatvarači na glavnom odjeljku i odjeljku za uređaj za dodatnu zaštitu
- Patentni zatvarači s vodoodbojnim premazom na pretincu za uređaj
- Petlje sprijeda za pričvršćivanje
- Reflektirajući elementi za bolju vidljivost u mraku.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.