Wenger torba za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 35,6 cm (14") crna
- Kataloški br:
- 3475898 - 62
- Oznaka:
- 653721
- EAN:
- 7611160314970
- Kataloški br:
- 3475898 - 62
- Oznaka:
- 653721
- EAN:
- 7611160314970
Wenger torba za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 35,6 cm (14") crna
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac za prijenosna računala do 14" s oblogom otpornom na ogrebotine; Podstavljeni pretinac za tablet od 10"; Prostran glavni pretinac
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 35,6 cm (14") |
| Unutaršnja širina | 32.5 cm |
| Unutaršnja visina | 23 cm |
| Unutaršnja dubina | 1.5 cm |
| Širina | 38 cm |
| Visina | 28 cm |
| Dubina | 13 cm |
| Materijal | poliester |
| Težina | 0.760 kg |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 38 x 28 x 13 cm |
Opis
Opis
S ovom torbom možete biti sigurni da su vaše važne stvari uredno pohranjene i brzo dostupne na svakom sastanku i na svakom poslovnom putovanju. Prospectus ima podstavljeni pretinac za prijenosno računalo i pretinac za tablet, oba sa zaštitnom podstavom otpornom na ogrebotine. Organizator ima mjesta za važne dodatke kako biste se mogli usredotočiti na širu sliku. Elegantna, savršeno proporcionirana aktovka za moderne poslovne ljude.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Podstavljeni pretinac za prijenosna računala do 14" s podstavom otpornom na ogrebotine; Podstavljeni pretinac za tablet od 10"; Prostran glavni pretinac; Organizator za važne dodatke za organizirano držanje kabela, punjača i posjetnica; Remen za kolica za udobno putovanje s više komada prtljage; Podesivi, podstavljeni remen za rame za maksimalnu udobnost; Dvije ručke za jednostavno nošenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.