Wera Click-Torque Lock A 6 05075691001 momentni ključ s preklopnom račnom 1/4" (6.3 mm) 2.5 - 25 Nm
- Kataloški br:
- 3437230 - 62
- Oznaka:
- 5075691001
- EAN:
- 4013288234186
- Kataloški br:
- 3437230 - 62
- Oznaka:
- 5075691001
- EAN:
- 4013288234186
Wera Click-Torque Lock A 6 05075691001 momentni ključ s preklopnom račnom 1/4" (6.3 mm) 2.5 - 25 Nm
8 %
630.00 KM685.00 KM
Štedite 55.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
630.00 KM685.00 KM
Štedite 55.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | momentni ključ |
| Posebne značajke | s preklopnom račnom |
| Izlaz | 1/4" (6.3 mm) |
| Okretni moment (min.) | 2.5 Nm |
| Okretni moment (maks.) | 25 Nm |
| Točnost okidanja ± | 4 % |
| Klasifikacija mjerne ljestvice | 0.1 Nm |
| Dužina | 299 mm |
Opis
Opis
Podesivi moment ključ za kontrolirano zatezanje u smjeru kazaljke na satu. S vanjskim šesterokutnim nastavkom za bitove od 1/4". S adapterom 870/1 (05136000001) također prikladno za umetke nasadnih ključeva 1/4". Funkcija zakretnog momenta može se deaktivirati (funkcija zaključavanja zakretnog momenta) tako da se alat može koristiti i za otpuštanje. Jednostavno postavljanje i spremanje zadane vrijednosti. Čujni i opipljivi klik kada se dosegnu vrijednosti na skali također olakšava sigurno postavljanje željene vrijednosti okretnog momenta. Robusni mehanizam okidanja jamči jasno čujan i opipljiv signal okidanja kada se postigne postavljeni okretni moment. Preklopna račva s finim zubima i 45 zuba. Točnost je ±4% prema DIN EN ISO 6789-1:2017-07.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zahtjev: Za sudski spor. Funkcija zakretnog momenta može se deaktivirati (funkcija zaključavanja zakretnog momenta) tako da se alat može koristiti i za otpuštanje. Preciznost: Točnost ±4% postavljene vrijednosti, prema DIN EN ISO 6789-1:2017-07 Dizajn: S ¼" šesterokutnim pogonom, preklopnom račvom, 45 zuba
- Jednostavno podešavanje i osiguranje željene vrijednosti momenta, sa zvučnim i taktilnim klikom kada se postignu vrijednosti na skali (fina skala samo u Newton metrima), zvučnim i taktilnim mehanizmom za otpuštanje kada se postigne postavljena vrijednost momenta Ručka: Ergonomska 2-komponentna ručka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)