Wera Click-Torque Lock C 3 05075692001 momentni ključ s preklopnom račnom 1/2" (12.5 mm) 200 - 40 Nm
- Kataloški br:
- 3437231 - 62
- Oznaka:
- 5075692001
- EAN:
- 4013288234193
- Kataloški br:
- 3437231 - 62
- Oznaka:
- 5075692001
- EAN:
- 4013288234193
Wera Click-Torque Lock C 3 05075692001 momentni ključ s preklopnom račnom 1/2" (12.5 mm) 200 - 40 Nm
8 %
700.00 KM760.00 KM
Štedite 60.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
700.00 KM760.00 KM
Štedite 60.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | momentni ključ |
| Posebne značajke | s preklopnom račnom |
| Izlaz | 1/2" (12.5 mm) |
| Okretni moment (min.) | 200 Nm |
| Okretni moment (maks.) | 40 Nm |
| Točnost okidanja ± | 3 % |
| Klasifikacija mjerne ljestvice | 1 Nm |
| Dužina | 512 mm |
Opis
Opis
Podesivi moment ključ za kontrolirano zatezanje u smjeru kazaljke na satu. S kvadratnim pogonom od 1/2". Funkcija zakretnog momenta može se deaktivirati (funkcija zaključavanja zakretnog momenta) tako da se alat može koristiti i za otpuštanje. Jednostavno postavljanje i spremanje zadane vrijednosti. Čujni i taktilni klik kada se dosegnu vrijednosti na skali također olakšava sigurno postavljanje željene vrijednosti momenta. Robusni mehanizam okidanja jamči jasno čujan i opipljiv signal okidanja kada se postigne postavljeni okretni moment. Preklopna račva s finim zubima i 45 zuba. Točnost je ±3% prema DIN EN ISO 6789-1:2017-07.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zahtjev: Za sudski spor. Funkcija zakretnog momenta može se deaktivirati (funkcija zaključavanja zakretnog momenta) tako da se alat može koristiti i za otpuštanje. Preciznost: Točnost ±3% postavljene vrijednosti, prema DIN EN ISO 6789-1:2017-07 Dizajn: S 1/2" kvadratnim pogonom, preklopnom račvom, 45 zuba
- Jednostavno podešavanje i osiguranje željene vrijednosti momenta, sa zvučnim i taktilnim klikom kada se postignu vrijednosti na skali (fina skala samo u Newton metrima), zvučnim i taktilnim mehanizmom za otpuštanje kada se postigne postavljena vrijednost momenta Ručka: Ergonomska 2-komponentna ručka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)