Werma Signaltechnik signalni toranj 686.371.35 RST 56 LED žuta, zelena, crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3272721 - 62
- Oznaka:
- 686371.35
- EAN:
- 4049787049815
- Kataloški br:
- 3272721 - 62
- Oznaka:
- 686371.35
- EAN:
- 4049787049815
Werma Signaltechnik signalni toranj 686.371.35 RST 56 LED žuta, zelena, crvena 1 kom.
600.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
600.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | signalni toranj |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Broj tonova | 2 |
| Svjetleća slika | trajno svjetlo |
| Tip signala | stalno svjetlo stalni ton pulsni ton |
| Promjer | 57 mm |
| Visina | 286 mm |
| Posebne značajke | LED |
| Vrsta zaštite | IP66 IK05 |
| dim. | (Ø x V) 57 mm x 286 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Boja svjetla | žuta zelena crvena |
| Materijal | ABS PC ABS-PC |
| Tip | RST 56 |
| Razvoj buke (maks.) | 90 dB |
| Težina | 272 g |
| Kupola u boji | bijela |
Opis
Opis
Gotovi konfigurirani signalni toranj s modernim dizajnom i optimalnom vidljivošću. Homogeno osvjetljenje i optimalna vidljivost svjetlosnih signala. Klasa zaštite IP66/IP69K omogućuje korištenje u najrazličitijim okruženjima. 3-stupanjski signalni toranj u zeleno/žuto/crveno. 2-tonski zujalica do 90 dB. Baza s cijevi uključena.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.