Western Digital WD_Black™ SN770M 2 TB unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2230 WDBDNH0020BBK-WRSN
- Kataloški br:
- 3410250 - 62
- Oznaka:
- WDBDNH0020BBK-WRSN
- EAN:
- 619659207236
- Kataloški br:
- 3410250 - 62
- Oznaka:
- WDBDNH0020BBK-WRSN
- EAN:
- 619659207236
Western Digital WD_Black™ SN770M 2 TB unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2230 WDBDNH0020BBK-WRSN
1,135.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ubrzajte kompatibilne ručne konzole poput ASUS™ ROG Ally™ i Valve® Steam® Deck za brzo vrijeme učitavanja i brzu instalaciju.
- Igrajte više igara bilo kada uz do 2 TB provjerene Western Digital TLC 3D NAND memorije.
- Ekskluzivne značajke za igranje kao što su PCIe® Gen 4.0, Western Digital nCache 4.0 tehnologija i podrška za Microsoft DirectStorage
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2230 |
| Serija | WD_Black™ SN770M |
| Faktor oblika | M.2 modul 2230 |
| Kapacitet pohrane | 2 TB |
| Čitanje | 5150 MB/s |
| Pisanje (maks.) | 4850 MB/s |
| IOPS brzina čitanja (maks.) | 650000 IOPS |
| IOPS brzina pisanja | 800000 IOPS |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 2.38 mm |
| Dubina | 30 mm |
| Težina | 2.8 g |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| TWB ocena | 1200 |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 85 °C |
| 800000 IOPS | |
| 650000 IOPS |
Opis
Opis
Podignite razinu s WD_BLACK M.2 2230 NVMe SSD-om
Proširite kapacitet svoje ručne igraće konzole ili prijenosnog računala kompatibilnog s M.2 2230 s WD_BLACK SN770M NVMe SSD-om s do 2 TB prostora za pohranu. Ovaj M.2 2230 SSD ima PCIe® Gen 4.0 za brzine do 5150 MB/s (modeli od 1 TB i 2 TB1), Western Digital nCache™ 4.0 tehnologiju i podršku za Microsoft DirectStorage. To znači da sve svoje igre možete ponijeti sa sobom i igrati ih bilo kada, dok ultrabrza instalacija igara i izuzetno kratko vrijeme učitavanja osiguravaju impresivno iskustvo igranja. A softver Western Digital Dashboard (samo za Windows®) omogućuje vam fino podešavanje SSD-a.
DOŽIVITE IMMERSIVNO IGRIŠTE
Predstavljamo WD_BLACK SN770M SSD – prvi M.2 2230 NVMe SSD od pouzdanog proizvođača igraće pohrane.
UBRZAJTE SVOJU RUČNU IGRAČU KONZOLU
Nadogradite kompatibilne ručne konzole poput ASUS™ ROG Ally™ i Steam® Decka brzinama do 5150 MB/s (modeli s 1 TB i 2 TB1) za ultrabrzu instalaciju igara i izuzetno kratko vrijeme učitavanja.
VIŠE IGRANJA U POKRETU
S do 2 TB provjerene Western Digital TLC NAND memorije, svoju veliku kolekciju igara možete ponijeti sa sobom u bilo kojem trenutku.
BESKOMPROMISNIJE ZNAČAJKE
Ekskluzivne značajke poput PCIe® Gen 4.0, Western Digital nCache™ 4.0 tehnologije i podrške za Microsoft DirectStorage osiguravaju impresivno iskustvo igranja.
TAKOĐER KOMPATIBILNO S ULTRA TANKIM PRIJENOSNIM RAČUNALIMA
Ubrzajte i proširite pohranu svog prijenosnog računala kompatibilnog s M.2 2230 SSD-om, uključujući mnoge modele Microsoft® Surface i Dell™.
PROVJERENI GAMING BREND
Dodatni mir dobivate s 5-godišnjim jamstvom4 i softverom Western Digital Dashboard (samo za Windows®) za fino podešavanje vašeg SSD-a.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- WD_BLACK SN770M M.2 2230 NVMe SSD
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)