Wiha TorqueVario-S ESD moment odvijač 0.4 - 1 Nm DIN EN 61340-5-1, DIN EN ISO 6789, DIN EN 26789
- Kataloški br:
- 804302 - 62
- Oznaka:
- 26629
- EAN:
- 4010995266295
- Kataloški br:
- 804302 - 62
- Oznaka:
- 26629
- EAN:
- 4010995266295
Wiha TorqueVario-S ESD moment odvijač 0.4 - 1 Nm DIN EN 61340-5-1, DIN EN ISO 6789, DIN EN 26789
400.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- varijabilno podesivo ograničenje okretnog momenta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | moment odvijač |
| Područje primjene | ESD |
| Pogon | 4 mm |
| Okretni moment (min.) | 0.4 Nm |
| Okretni moment (maks.) | 1 Nm |
| Tolerancija ± | 6 % |
| Dužina | 35 mm |
| Ručka - Ø | 23 mm |
| Duljina ručke | 127 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 195 mm |
| Težina | 139 g |
| DIN standard | DIN EN 61340-5-1 DIN EN ISO 6789 DIN EN 26789 |
| Određene značajke odvijača | višekomponenta ručka podesiv |
| EN standard | EN 61340-5-1 EN ISO 6789 EN 26789 ASME B107.14M |
| Norme | IEC 61340 |
Opis
Opis
Prilikom rada na elektroničkim komponentama postoji rizik od njihovog uništenja. S setom moment odvijača TorqueVario®-S ESD, ovaj problem je stvar prošlosti. ESD momentni odvijač proizveden je prema međunarodnom standardu IEC 61340-5-1 i time jamči maksimalnu zaštitu elektroničkih komponenti. Disipativna drška alata ima površinski otpor od 10⁶ - 10⁹ oma i raspršuje elektrostatsku energiju na kontroliran i siguran način. Momentni odvijač također omogućuje kontrolirano zatezanje vijaka. Pomoću integrirane numeričke skale i priloženog alata za podešavanje, raspon okretnog momenta može se varijabilno podešavati i time pokriti širok raspon primjena. Jasno čujan i opipljiv signal prilikom aktiviranja momenta osigurava pouzdan rad i štiti od oštećenja materijala i ponovne obrade. S točnošću otpuštanja od +/- 6%, alat za moment ispunjava zahtjeve norme DIN EN ISO 6789. Set uključuje držač bitova za bitove od 1/4". ESD momentni odvijač je također kompatibilan s izmjenjivim oštricama Wiha Torque 4 mm (serija 2859). Sav alat u setu je sigurno i uredno pohranjen u robusnoj i pregledno uređenoj kutiji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zadovoljava vaše potrebe: Promjenjivi okretni moment pokriva širok raspon primjena.
- Povećava vašu učinkovitost: Pravi okretni moment štiti vas od oštećenja materijala i ponovne obrade.
- Štiti vaše zdravlje: S patentiranim dizajnom ručke SoftFinish® za rad koji ne opterećuje ruke i mišiće. Preporučuju liječnici i terapeuti AGR-a!
- Smanjuje vaše troškove: Alati za disipaciju elektrostatskog elektriciteta štite elektroničke komponente od oštećenja.
- Primjena: Za kontrolirano pričvršćivanje vijaka na elektrostatički osjetljive komponente pri određenom okretnom momentu.
- Dodatno: Uklj. tvorničko izvješće o ispitivanju.
- Točnost: ±6%, sljedivo prema nacionalnim standardima (vidi tablicu za različite tolerancije).
- Ručka: Kontinuirano podesiv okretni moment pomoću alata za podešavanje Torque-Setter (uključen u isporuku).
- Ručka: Ergonomska višekomponentna ručka izrađena od elektrostatički disipativne plastike.
- Ručka: Veličina ručke optimalno prilagođena rasponu okretnog momenta.
- Ručka: Signal klika kada se postigne zadana vrijednost momenta.
- Ručka: Površinski otpor 10 6 - 10 9 Ohma.
- Ručka: Kompatibilna sa svim oštricama serije 2859.
- Norme: IEC 61340-5-1.
- DIN EN ISO 6789.
Opseg isporuke
- Momentni odvijač TorqueVario®-S ESD s promjenjivim ograničenjem momenta 0,4 - 1 (26629)
Komentar
Držači bitova ili oštrice nisu uključeni.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)