Wiska 1133/WE/10A-1xZ14 HNA-prekidač, okretni prekidač vrtljivo 10 A 250 V/AC mjedena 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
295.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
| Određene značajke prekidača/tipkala | vrtljivo |
| Boja kućišta/gumba | mjedena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta aktiviranja | geg |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/on |
| Motiv ispisa | oznaka strelica |
| Vrsta kontakta | 1 prebacivanje |
| Broj polova | 1 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Dubina | 65 mm |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 120 mm |
| Vrsta zaštite | IP56 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 1133/WE/10A-1xZ14 |
| dim. | (Š x V x D) 110 x 120 x 65 mm |