WiZ 8719514865211 LED LED fiksno ugrađena 8.2 W šaren prigušivanje osvjetljenja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435516 - 62
- Oznaka:
- 8.71951E+12
- EAN:
- 8719514865211
- Kataloški br:
- 3435516 - 62
- Oznaka:
- 8.71951E+12
- EAN:
- 8719514865211
WiZ 8719514865211 LED LED fiksno ugrađena 8.2 W šaren prigušivanje osvjetljenja 1 kom.
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 8.2 W
- šaren
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 8.2 W |
| Boja | crna |
| Boja svjetla | šaren |
| Određene značajke svjetiljke | prigušivanje osvjetljenja |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Faktor učinkovitosti | 0,7 |
| Radni napon | 240 V |
| Dužina | 31.8 cm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 5.04 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Težina | 0.545 kg |
| Snaga (raspon) | 7.5 W - 9.9 W |
| Materijal | plastika |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.