WiZ 8720169077102 LED traka 30 m
- Kataloški br:
- 3533216 - 62
- Oznaka:
- 8.72017E+12
- EAN:
- 8720169077102
- Kataloški br:
- 3533216 - 62
- Oznaka:
- 8.72017E+12
- EAN:
- 8720169077102
WiZ 8720169077102 LED traka 30 m
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ambijentalna zidna trakasta rasvjeta
- Spavaća soba, dnevni boravak bijeli
- Fluorescentno
- Izmjena boje
- Duljina (mm): 30000 mm Daljinski upravljač s mogućnošću prigušivanja
- Daljinski upravljač uključen
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka |
| Izvedba | zidna traka za svjetlo |
| Boja | bijela |
| Primjena | unutra |
| Snaga | 22 W |
| Širina | 10 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Težina | 430 g |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Material (detalji) | Plastika |
| Izlazna snaga napajanja | 22 W |
| Ulazni napon | 220 – 240 V V |
| Menjanje boja | da |
| da | |
| Ručni daljinski upravljač | da |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Debljina materijala | 2.1 mm |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | da |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Težina paketa | 800 g |
Opis
Opis
Naše RGB svjetlosne trake duljine 30 metara namijenjene su za ugradnju u velike prostorije. Poboljšavaju ih s više od 16 milijuna pojedinačnih tonova boja, statičkim i dinamičkim načinima rada te pametnim značajkama. Jednostavno ih izrežite na željenu veličinu, postavite ih na bilo koju površinu zahvaljujući ljepilu prilagođenom površini i upravljajte njima pomoću intuitivne WiZ aplikacije putem postojeće Wi-Fi mreže. Značajke poput statičkih i dinamičkih načina osvjetljenja, pametnog zatamnjenja i planiranja rasvjete omogućuju vam upravljanje cijelim sustavom - čak i kada niste kod kuće. Radi s Google Homeom, Amazon Alexom i Apple HomeKitom. Za vrhunsku jednostavnost korištenja.
Upravljanje putem bilo koje Matter platforme za pametne domove
Ovaj proizvod je certificiran za Matter. Možete ga jednostavno kontrolirati putem Google Homea, Amazon Alexe, Apple Homea ili bilo koje druge platforme za pametni dom po vašem izboru koja se temelji na Matteru.
Upravljajte pametnim svjetiljkama praktično s bilo kojeg mjesta.
Vječno pitanje jesu li svjetla još uvijek upaljena kod kuće više se ne postavlja. Jer pametni telefon omogućuje njihovo potpuno isključivanje neovisno o lokaciji.
Statički i dinamički načini osvjetljenja za poboljšanje raspoloženja
Imate slobodan izbor između milijuna boja i načina osvjetljenja koje smo pripremili. S toliko mnogo opcija, možete magično uljepšati praznike, zabave, romantične večeri, pa čak i svoju svakodnevicu!
Sinkronizacija svjetla i glazbe
Sinkronizacijom glazbe postajete jedno s ritmom! Bez napora sinkronizirajte naše žarulje s vašom omiljenom glazbom. Nevjerojatno je jednostavno: jednostavno postavite svoj mobilni uređaj blizu zvučnika kako biste postigli savršenu harmoniju zvuka i svjetla.
Fleksibilna, lako ugradiva svjetlosna traka
Jednostavno zalijepite traku na bilo koju površinu: prozorske klupice, udubljene stropove, radne stanice, ispod ormarića, pa čak i duž zakrivljenih rubova. Dodajte prekrasne daške boje svom namještaju.
Milijuni svjetlosnih boja i promjenjivi svjetlosni načini za uspješan dan
Odaberite bilo koju boju svjetla ili jednostavno primijenite dinamički način rada svjetla razvijen posebno za vas. Na primjer, načini osvjetljenja kamina ili oceana stvaraju impresivnu atmosferu koja vas dovodi u dobro raspoloženje.
Jednostavno postavljanje funkcija pametne rasvjete
WiZ svjetiljku je potrebno samo spojiti na Wi-Fi mrežu, a zatim se mogu koristiti prednosti pametnih funkcija. Svjetiljke se mogu lako kontrolirati kada niste kod kuće. Možete postaviti kada bi se trebali automatski uključiti ili isključiti. Nije potreban dodatni hardver poput čvorišta ili pristupnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Upravljanje putem bilo koje Matter platforme za pametne domove
Ovaj proizvod je certificiran za Matter. Možete ga jednostavno kontrolirati putem Google Homea, Amazon Alexe, Apple Homea ili bilo koje druge platforme za pametni dom po vašem izboru koja se temelji na Matteru.
Upravljajte pametnim svjetiljkama praktično s bilo kojeg mjesta.
Vječno pitanje jesu li svjetla još uvijek upaljena kod kuće više se ne postavlja. Jer pametni telefon omogućuje njihovo potpuno isključivanje neovisno o lokaciji.
Statički i dinamički načini osvjetljenja za poboljšanje raspoloženja
Imate slobodan izbor između milijuna boja i načina osvjetljenja koje smo pripremili. S toliko mnogo opcija, možete magično uljepšati praznike, zabave, romantične večeri, pa čak i svoju svakodnevicu!
Sinkronizacija svjetla i glazbe
Sinkronizacijom glazbe postajete jedno s ritmom! Bez napora sinkronizirajte naše žarulje s vašom omiljenom glazbom. Nevjerojatno je jednostavno: jednostavno postavite svoj mobilni uređaj blizu zvučnika kako biste postigli savršenu harmoniju zvuka i svjetla.
Fleksibilna, lako ugradiva svjetlosna traka
Jednostavno zalijepite traku na bilo koju površinu: prozorske klupice, udubljene stropove, radne stanice, ispod ormarića, pa čak i duž zakrivljenih rubova. Dodajte prekrasne daške boje svom namještaju.
Milijuni svjetlosnih boja i promjenjivi svjetlosni načini za uspješan dan
Odaberite bilo koju boju svjetla ili jednostavno primijenite dinamički način rada svjetla razvijen posebno za vas. Na primjer, načini osvjetljenja kamina ili oceana stvaraju impresivnu atmosferu koja vas dovodi u dobro raspoloženje.
Jednostavno postavljanje funkcija pametne rasvjete
WiZ svjetiljku je potrebno samo spojiti na Wi-Fi mrežu, a zatim se mogu koristiti prednosti pametnih funkcija. Svjetiljke se mogu lako kontrolirati kada niste kod kuće. Možete postaviti kada bi se trebali automatski uključiti ili isključiti. Nije potreban dodatni hardver poput čvorišta ili pristupnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.