WiZ Sync box starter kit 75"-85" EU 8720169078628 LED traka u setu 240 V 340 cm šaren 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435517 - 62
- Oznaka:
- 8.72017E+12
- EAN:
- 8720169078628
- Kataloški br:
- 3435517 - 62
- Oznaka:
- 8.72017E+12
- EAN:
- 8720169078628
WiZ Sync box starter kit 75"-85" EU 8720169078628 LED traka u setu 240 V 340 cm šaren 1 kom.
370.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PRECIZNA SINKRONIZACIJA BOJA U REALNOM VREMENU: Sync Box čita signale izravno iz video izvora, osiguravajući svjetlo koje odgovara bojama televizora u stvarnom vremenu - Podržava video formate do 4K pri 60Hz, HDR10+ i Dolby Vision
- SINKRONIZACIJA S BILO KOJIM HDMI 2.0 UREĐAJEM: Sinkronizira svjetla s HDMI uređajima kao što su streaming uređaji, kabelski prijamnici, igraće konzole (istovremeno podržava 1 HDMI) - Napomena: potreban je vanjski HDMI ulazni izvor, ne radi s videozapisima koji se reproduciraju u Smart TV aplikacijama
- ČISTA INSTALACIJA I JEDNOSTAVNO POSTAVLJANJE: Ne mora biti kamere ili kablova koji vise preko TV ekrana - i nije potrebna komplicirana kalibracija
- PERSONALIZIRANI EFEKT SINKRONIZACIJE: Odaberite između unaprijed postavljenih načina sinkronizacije i prilagodite zasićenost boja i intenzitet svjetla kako biste stvorili savršeno iskustvo sinkronizacije za filmske večeri, igranje igrica, maratonsko gledanje omiljenih emisija ili što god volite gledati
- PROŠIRITE EFEKT: Povežite bilo koja Wi-Fi + Bluetooth WiZ svjetla koja mijenjaju boju sa svojim Sync Boxom - dodajte ih koliko god želite i istovremeno ih sinkronizirajte sa sadržajem zaslona
- GLAZBENA REAKCIJA: S ugrađenim mikrofonom, Sync Box može snimati glazbu iz bilo kojeg izvora i pulsirati svjetla u ritmu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka u setu |
| Određene značajke LED trake | prigušivanje upravljiva aplikacijom |
| Boja | crna |
| Boja svjetla | šaren |
| Primjena | unutra |
| Snaga | 21 W |
| Radni napon | 240 V |
| dim. | (D x Š x V) 340 x 1 x 0.35 cm |
| Radna struja po jedinici | 110 mA |
| Širina | 1 cm |
| Visina | 0.35 cm |
| Dužina | 340 cm |
| Dužina po jedinici | 340 cm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Težina | 0.441 kg |
| Materijal | plastika |
| Razred zaštite | II |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.