XCell 151027 LED svjetlo LED
- Kataloški br:
- 3411827 - 62
- Oznaka:
- 151027
- EAN:
- 4042883510272
- Kataloški br:
- 3411827 - 62
- Oznaka:
- 151027
- EAN:
- 4042883510272
XCell 151027 LED svjetlo LED
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetlo |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Broj žarulja | 2 |
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla | toplo bijela crvena |
| Svjetlosni tok | 253 lm |
| Određene značajke žarulje | 2x izvor svjetlosti na akumulator s magnetnim držačem za vješanje ili spuštanje s postoljem |
| Razred zaštite | IPX4 |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 109 g |
| dim. | (Ø x V) 37.6 mm x 68 mm |
| Visina | 68 mm |
| Promjer | 37.6 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Višenamjenska svjetiljka nudi razne mogućnosti osvjetljenja: Može se koristiti kao elegantna stolna svjetiljka ili lampa jednostavnim magnetskim pričvršćivanjem na tronožac. Njegov dobro osmišljeni dizajn osigurava da ostane stabilan čak i kada stoji samostalno i ne može se prevrnuti. Zahvaljujući praktičnoj rupi za remen na vrhu, može se lako objesiti bilo gdje. S remenom za nošenje može se praktično koristiti kao svjetiljka za rame. Također funkcionira kao konvencionalna ručna svjetiljka, a zahvaljujući jakom magnetu na dnu, sigurno se pričvršćuje na metalne površine.
Idealno za kampiranje, planinarenje i svakodnevnu upotrebu: Ova svjetiljka otporna na vremenske uvjete zaštićena je od lagane kiše i prskanja.
S brzim punjenjem putem Type-C priključka, bit ćete spremni za svoju sljedeću avanturu u tren oka.
Nudi dva izvora svjetlosti – jedan kao svjetiljku, a drugi kao konvencionalnu svjetiljku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Idealno za kampiranje, planinarenje i svakodnevnu upotrebu: Ova svjetiljka otporna na vremenske uvjete zaštićena je od lagane kiše i prskanja.
S brzim punjenjem putem Type-C priključka, bit ćete spremni za svoju sljedeću avanturu u tren oka.
Nudi dva izvora svjetlosti – jedan kao svjetiljku, a drugi kao konvencionalnu svjetiljku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- punjiva, USB-C priključak za punjenje
- dva izvora svjetlosti (svjetiljka i lampa): bijela LED dioda na dnu + bijele LED diode + LED dioda sa žarnom niti na tijelu
- 8 načina rada prekidač za lampu 1 (lijevo): toplo + bijelo svjetlo (174 lumena, vrijeme gorenja 50 minuta), toplo svjetlo (124 lumena, vrijeme gorenja 1,5 sati), crveno (6,5 lumena, vrijeme gorenja 5 sati) trepćuće crveno svjetlo
- Prekidač svjetiljke 2 (desno): Visoko (253 lumena, vrijeme rada 2 sata, domet snopa 60 metara), Srednje (126 lumena, vrijeme rada 4 sata, domet snopa 42 metra), Nisko (64 lumena, vrijeme rada 7,5 sati, domet snopa 30 metara)
- Stroboskop
- dvostruki prekidač
- Pokazatelj razine baterije/pokazivač punjenja
- samoispravljajući dizajn
- IPX4
- Vrsta baterije litij-polimerna baterija od 400 mAh
- uklj. tronožac, remen za nošenje/vrat, USB-C kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.