XCell lady (n) baterija alkalno-manganov 940 mAh 1.5 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3466249 - 62
- Oznaka:
- 150862
- EAN:
- 4042883803459
- Kataloški br:
- 3466249 - 62
- Oznaka:
- 150862
- EAN:
- 4042883803459
XCell lady (n) baterija alkalno-manganov 940 mAh 1.5 V 1 kom.
3.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan izvor energije s dugim vijekom trajanja
- Vrhunske performanse po nenadmašnoj cijeni!
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | lady (N) |
| Vrsta proizvoda | lady (n) baterija |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 940 mAh |
| Visina | 30.2 mm |
| Promjer | 12.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Alternativni opis | N LR1 LR01 E90 LR1-N LR1/E90 4001 AM5 KN MN9100 MN9100/N UM5 R1 KN-2 810 910A L1129 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 12.0 mm x 30.2 mm |
Opis
Opis
Dugotrajna, nepropusna alkalna višenamjenska baterija: idealan izvor energije s kontinuiranim radom.
Ova alkalna baterija je savršena za svakodnevne uređaje sa stalnom potrošnjom energije kao što su daljinski upravljači, zidni satovi, budilice, svjetiljke, igračke itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ova alkalna baterija je savršena za svakodnevne uređaje sa stalnom potrošnjom energije kao što su daljinski upravljači, zidni satovi, budilice, svjetiljke, igračke itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)