XCell LED radno svjetlo Worklight CUBE 150833
- Kataloški br:
- 3411826 - 62
- Oznaka:
- 150833
- EAN:
- 4042883508330
- Kataloški br:
- 3411826 - 62
- Oznaka:
- 150833
- EAN:
- 4042883508330
XCell LED radno svjetlo Worklight CUBE 150833
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED |
| Svjetlosni domet (maks.) | 33 m |
| Boja | crna/srebrna |
| dim. | (D x Š x V) 55 x 28 x 60 mm |
| Težina | 82 g |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Ukupan svjetlosni tok | 500 lm |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dužina | 55 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Bez obzira gdje se nalazite ili što planirate raditi, XCell Worklight CUBE je vaš pouzdani pratitelj. S praktičnim prekidačem na jedan klik možete bez napora
Prebacujte se između šest različitih načina rada i optimalno prilagodite svjetlo svakoj situaciji. Odaberite između tri razine svjetline (25%, 50% ili 100%), kao i posebnih SOS načina treptanja za hitne situacije. Osim toga, imate različite temperature boja
od toplih 2700K do hladnih 8000K, tako da možete stvoriti pravo raspoloženje za bilo koje okruženje.
Integrirana magnetska baza osigurava sigurno prianjanje svjetiljke na sve metalne površine, omogućujući rad bez upotrebe ruku – idealno kao radionička svjetiljka! Zahvaljujući svestranim mogućnostima montaže, radna svjetiljka se prilagođava
CUBE se savršeno prilagođava vašim potrebama. Praktični nosač s vijkom od 1/4 inča omogućuje
jednostavno pričvršćivanje na stative i nudi dodatnu fleksibilnost.
Zbog male težine i kompaktnih dimenzija, lampa je idealna za mobilnu upotrebu. LED zaslon vas uvijek obavještava o razini baterije kako biste znali kada je na vrijeme napuniti. Snažna COB LED također osigurava jarko i ravnomjerno osvjetljenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prebacujte se između šest različitih načina rada i optimalno prilagodite svjetlo svakoj situaciji. Odaberite između tri razine svjetline (25%, 50% ili 100%), kao i posebnih SOS načina treptanja za hitne situacije. Osim toga, imate različite temperature boja
od toplih 2700K do hladnih 8000K, tako da možete stvoriti pravo raspoloženje za bilo koje okruženje.
Integrirana magnetska baza osigurava sigurno prianjanje svjetiljke na sve metalne površine, omogućujući rad bez upotrebe ruku – idealno kao radionička svjetiljka! Zahvaljujući svestranim mogućnostima montaže, radna svjetiljka se prilagođava
CUBE se savršeno prilagođava vašim potrebama. Praktični nosač s vijkom od 1/4 inča omogućuje
jednostavno pričvršćivanje na stative i nudi dodatnu fleksibilnost.
Zbog male težine i kompaktnih dimenzija, lampa je idealna za mobilnu upotrebu. LED zaslon vas uvijek obavještava o razini baterije kako biste znali kada je na vrijeme napuniti. Snažna COB LED također osigurava jarko i ravnomjerno osvjetljenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- USB-C priključak za punjenje
- podesivi kut nagiba
- Magnetno postolje
- Rupa za vješanje
- Navoj za stativ 1/4" (cca. 6,35 mm)
- Indikator napunjenosti, svaka ćelija predstavlja 25% preostale snage baterije
- punjiva
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.