XCell Lunalux Pro LED džepna svjetiljka veliki raspon, sa stroboskopskim načinom, s USB sučeljem pogon na punjivu bateri
- Kataloški br:
- 3523836 - 62
- Oznaka:
- 150990
- EAN:
- 4042883509900
- Kataloški br:
- 3523836 - 62
- Oznaka:
- 150990
- EAN:
- 4042883509900
XCell Lunalux Pro LED džepna svjetiljka veliki raspon, sa stroboskopskim načinom, s USB sučeljem pogon na punjivu bateri
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- punjiva
- Razina svjetline: Visoka, Srednja, Niska, Stroboskop, SOS
- Svjetlosni tok prema ANSI-FL1: 1400 / 700 / 250 lumena
- Domet snopa prema ANSI-FL1: 700 m / 540 m / 340 m
- Vrijeme gorenja prema ANSI-FL1: 2,5 / 5 / 11 sati
- Ultra-visokoučinkovita LED rasvjeta
- IPX4
- Funkcija power bank-a USB-A
- USB-C priključak za punjenje
- Fokus slajda
- Materijal kućišta: Aluminij
- Indikator punjenja i rada 2 u 1
- 1x Li-Ion 21700, USB-C kabel za punjenje uklj.
- Dimenzije: D166,5 (185) x Ø42 (glava lampe)
- Ø28 mm (tijelo svjetiljke)
- Težina: 238,8 g uključujući bateriju 21700
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 11 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 700 m |
| Težina | 238.8 g |
| dim. | (Ø x D) 28 mm x 166 mm |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Tip baterije | 21700 |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 2.5 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 11 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 5 h |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 340 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 540 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 250 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 700 lm |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 166 mm |
| Promjer | 28 mm |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Određene značajke | veliki raspon sa stroboskopskim načinom s USB sučeljem |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
XCell Lunalux PRO je snažna svjetiljka koja nudi impresivnu svjetlinu i domet zahvaljujući svojoj inovativnoj LED tehnologiji. S pet različitih načina osvjetljenja – Visoko, Srednje, Nisko, Stroboskop i SOS – intenzitet svjetla može se individualno prilagoditi različitim potrebama. U visokom načinu rada, lampa doseže do 1400 lumena i osvjetljava do 700 metara udaljenosti.
kako bi se mogao održati pregled u mraku.
Zahvaljujući dugom vremenu osvjetljenja do 11 sati u niskom načinu rada, Lunalux PRO je idealan za dulje misije ili avanture na otvorenom.
Svjetiljka se može puniti i ima integriranu funkciju powerbanka.
Sustav kliznog fokusiranja omogućuje precizno fokusiranje svjetlosnog snopa - od širokog rasprostranjenja do oštre točke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
kako bi se mogao održati pregled u mraku.
Zahvaljujući dugom vremenu osvjetljenja do 11 sati u niskom načinu rada, Lunalux PRO je idealan za dulje misije ili avanture na otvorenom.
Svjetiljka se može puniti i ima integriranu funkciju powerbanka.
Sustav kliznog fokusiranja omogućuje precizno fokusiranje svjetlosnog snopa - od širokog rasprostranjenja do oštre točke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)