XCell powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh LiPo crna prikaz statusa
- Kataloški br:
- 3476467 - 62
- Oznaka:
- 149448
- EAN:
- 4042883801936
- Kataloški br:
- 3476467 - 62
- Oznaka:
- 149448
- EAN:
- 4042883801936
XCell powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh LiPo crna prikaz statusa
50.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Minimalistički, tanak dizajn i mala težina
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 10000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 2100 mA |
| Tehnologija | LiPo |
| Dužina | 143 mm |
| Širina | 68 mm |
| Visina | 15 mm |
| Težina | 220 g |
| Boja | crna |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (D x Š x V) 143 x 68 x 15 mm |
| Priključak | USB-A 2x |
| Određene značajke Powerbanka | prikaz statusa |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 5 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 2.0 A |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- dvostruki USB izlaz
- Mikro ulaz: 5V-2.0A
- Ulaz tipa C: 5V-2.0A
- USB izlaz 1: 5V-2.1A
- USB izlaz 2: 5V-2.1A
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)