XCell powerbank (rezervna baterija) 10000 Power Delivery, Quick Charge 3.0, QC 3.0 LiPo crna prikaz statusa
- Kataloški br:
- 3476468 - 62
- Oznaka:
- 149449
- EAN:
- 4042883801943
- Kataloški br:
- 3476468 - 62
- Oznaka:
- 149449
- EAN:
- 4042883801943
XCell powerbank (rezervna baterija) 10000 Power Delivery, Quick Charge 3.0, QC 3.0 LiPo crna prikaz statusa
59.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Minimalistički, tanak dizajn i mala težina
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 3 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 10000 |
| Struja za punjenje (maks.) | 3.0 A |
| Tehnologija | LiPo |
| Dužina | 143 mm |
| Širina | 68 mm |
| Visina | 16 mm |
| Težina | 220 g |
| Boja | crna |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery Quick Charge 3.0 QC 3.0 |
| dim. | (D x Š x V) 143 x 68 x 16 mm |
| Priključak | USB-A 2x USB-C® 1x |
| Određene značajke Powerbanka | prikaz statusa |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 12 V |
| USB-C izlazna struja (maks.) | 3 A |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 9 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 3 A |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- trostruki USB izlaz
- Ulaz maks. 18 W PD
- Izlazna snaga maks. 20 W PD
- Kapacitet: 10000 mAh 37 WH
- Mikro ulaz: 5V-2.0A/9V-2.0A
- Ulaz tipa C: 5V-3.0A/9V-2.0A
- Izlaz tipa C: 5V-3.0A/9V-2.2A/12V-1.5A (PD+QC3.0)
- USB1/2 izlaz: 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A (QC3.0)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)