XCell specijalni akumulatori 26650 Li-Ion 3.2 V 3400 mAh 1 kom.
- Kataloški br:
- 3436234 - 62
- EAN:
- 4.04288E+12
- Kataloški br:
- 3436234 - 62
- EAN:
- 4.04288E+12
XCell specijalni akumulatori 26650 Li-Ion 3.2 V 3400 mAh 1 kom.
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | 26650 |
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | Li-Ion |
| dim. | (Ø x V) 26.3 mm x 65.3 mm |
| Napon | 3.2 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 3400 mAh |
| Maks. struja punjenja | 3.4 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 15 A |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 10.2 A |
| Visina | 65.3 mm |
| Promjer | 26.3 mm |
| Težina | 80 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | 150879 |
| Ponovno punjenje | da |
| Integrirani zaštitni krug | ne |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)