XCOAST SIONA 2 pametan sat 38 mm ružičasto-zlatna (roségold)
- Kataloški br:
- 3557839 - 62
- Oznaka:
- 570489-G
- EAN:
- 4260449577921
- Kataloški br:
- 3557839 - 62
- Oznaka:
- 570489-G
- EAN:
- 4260449577921
XCOAST SIONA 2 pametan sat 38 mm ružičasto-zlatna (roségold)
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SOS tipka
- ekstra mali
- Do 6 dana trajanja baterije
- Funkcija telefona
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | SIONA 2 |
| Vrsta proizvoda | pametan sat |
| Funkcije | zone otkucaja srca puls analiza faze mirovanja koraci potrošnja kalorija zone trening WhatsApp obavijest štoperica budilica vibracija |
| Boja | ružičasto-zlatna (roségold) |
| Veličina kućišta | 38 mm |
| Vrsta remena | narukvica Milanaise |
| Boja (narukvica) | ružičasto-zlatna (roségold) |
| Duljina narukvice (maks.) | 18.5 cm |
| Funkcija telefona | da |
| Kapacitet baterije | 185 mAh |
Opis
Opis
SIONA 2 Nano Rose Gold je najmanji i najelegantniji pametni sat u svojoj klasi – posebno za uske ženske zapešća. S promjerom od samo 38 mm i visinom od 6,9 mm, kombinira elegantan dizajn s modernom tehnologijom. Elegantna milanska narukvica u ružičastom zlatu osigurava ženstven izgled za svaku priliku. Značajke poput izravne telefonije putem sata, SOS poziva u nuždi, mjerenja otkucaja srca i kisika u krvi, analize sna, pedometra i 21 sportskog načina rada čine ga pametnim suputnikom u svakodnevnom životu. Briljantan AMOLED zaslon, trajanje baterije do 6 dana i prilagodljivi brojčanici sata upotpunjuju paket – pravi dragulj s visokom tehnologijom u minijaturnom formatu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Veličina zaslona 6,9 x 38 mm
- Vodootpornost IP68
- Praćenje kondicije
Opseg isporuke
- Kabel za punjenje
- Važne sigurnosne upute
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Povezivanje sa pametnim telefonom s iOS-om ili Androidom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.