Xerox B 410 multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 47 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
- Kataloški br:
- 3338382 - 62
- Oznaka:
- B410V_DN
- EAN:
- 95205041170
- Kataloški br:
- 3338382 - 62
- Oznaka:
- B410V_DN
- EAN:
- 95205041170
Xerox B 410 multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 47 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
2,110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserska boja za dom i ured
- 1200x2400 DPI
- Boje ispisa: crna
- A4 47 stranica u minuti
- Dvostrani tisak
- USB veza Ethernet/LAN
- LCD ugrađeni zaslon
- Maksimalna mjesečna upotreba: 175000 stranica mjesečno
- Ukupan broj ulaza papira: 2 Ukupni kapacitet papira: 650 listova Ukupni izlazni kapacitet: 250 listova
- Kapacitet memorije: 1024 MB Ugrađeni procesor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 47 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Kapacitet papira | 550 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 550 Blatt |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Sučelje | USB LAN (10/100 MBit/s) WLAN 802.11 b/g/n |
| Prikaz | 10,9 cm (4,3 inča) |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint obostrani ispis kompatibilan s mrežom NFC zaslon na dodir zaslon u boji izravno ispisivanje putem WLAN-a kompatibilan s WLAN-om |
| Prikladni potrošni materijal | Xerox Toner |
| Integrirana memorija | 1 GB |
| Model | crno-bijelo |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 308 mm |
| Dubina | 373 mm |
| dim. | (Š x V x D) 399 x 308 x 373 mm |
| Boja | bijela tamnosiva |
| Težina | 15.2 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da |
| NFC | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | B |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
Briljantna pouzdanost.
Jednostavnost u kombinaciji s referentnom pouzdanošću i sveobuhvatnom sigurnošću - C410 i B410 pisači su koji posao obavljaju učinkovito. Ovi pisači imaju sve što vam treba i ništa što vam ne treba da obavite više - značajke prave veličine, velike brzine ispisa, visoku kvalitetu ispisa i dodatni Wi-Fi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Jednostavnost u kombinaciji s referentnom pouzdanošću i sveobuhvatnom sigurnošću - C410 i B410 pisači su koji posao obavljaju učinkovito. Ovi pisači imaju sve što vam treba i ništa što vam ne treba da obavite više - značajke prave veličine, velike brzine ispisa, visoku kvalitetu ispisa i dodatni Wi-Fi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavnost korištenja koja postavlja nove standarde: Za jednostavno korištenje i minimalnu IT podršku tijekom postavljanja i korištenja. Uz Xerox® Easy Assist možete ispisivati sa svog pametnog telefona. Zaslon osjetljiv na dodir od 4,3 inča jednostavan za korištenje također je impresivan
- Praktičan i kompaktan: bilo ispod pulta, u recepciji ili na stolu, ovaj kompaktni pisač savršeno se uklapa u vaše radno okruženje. Za nesmetan rad zahvaljujući malom formatu, maloj težini i tihom radu
- Izvanredno radno iskustvo: Praktičan, siguran, intuitivan nadzor i upravljanje za povećanu produktivnost pomoću aplikacije Xerox® Easy Assist. Brzo pronađite i ispišite datoteke, pratite status pisača, provjerite razinu tonera i još mnogo toga
- Održivi izbor: Ovaj pisač zadovoljava najviše standarde energetske učinkovitosti, kao što su EPEAT i ENERGY STAR®. Budući da se sastoji od do 25% reciklirane plastike, također dobiva bodove za svoju ekološku prihvatljivost
- Vrhunska izvedba: Povećajte kvalitetu svojih svakodnevnih poslova ispisa s oštrim linijama i tekstom pri 1200 × 1200 dpi. A njegova brza obrada i brzina ispisa čine ga idealnim za zaposlene timove
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)