Xerox C 320 DNI inkjet pisač laser A4 35 S./min 33 S./min LAN, Duplex, WLAN, USB
- Kataloški br:
- 3400401 - 62
- Oznaka:
- C320VDNI
- EAN:
- 95205044324
- Kataloški br:
- 3400401 - 62
- Oznaka:
- C320VDNI
- EAN:
- 95205044324
Xerox C 320 DNI inkjet pisač laser A4 35 S./min 33 S./min LAN, Duplex, WLAN, USB
1,335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za male i srednje tvrtke i kućne urede
- Jednostavna upravljačka ploča od 2,8 inča
- Integrirane sveobuhvatne sigurnosne značajke
- Značajke spremne za mobilne uređaje kao što su Apple® AirPrint® i Mopria® olakšavaju ispis s bilo kojeg uređaja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 33 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 901 list |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Sučelje | USB USB domaćin LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Određene značajke | obostrani ispis zatvorena ladica za papir kompatibilan s mrežom USB ključ-izravan ispis dovod za predložak (duplex) zaslon na dodir kompatibilan s airprint izravno ispisivanje putem WLAN-a |
| Prikladni potrošni materijal | Xerox Toner |
| Integrirana memorija | 8 GB |
| Širina | 455 mm |
| Visina | 318 mm |
| Dubina | 423 mm |
| dim. | (Š x V x D) 455 x 318 x 423 mm |
| Boja | bijela |
| Težina | 20.6 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Serija | C |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
| Štampanje vodenog žiga | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 10 - 32 °C |
| Softverski CD | da |
| Eternet LAN | da |
| Vreme do štampanja prve strane (u boji, normalno) | 7.6 s |
| Vreme do štampanja prve strane (crno, normalno) | 7.1 s |
| Ekran u boji | da |
| Dirketno štampanje | da |
| USB port | da |
| Funkcija štampanja brošura | da |
| Kapacitet uključenog kertridža (crno) | 1500 Stranica |
| Kapacitet uključenog kertridža (cijan, magenta, žuta CMY) | 1000 Stranica |
| Rezolucija štampe, crno-belo | 1200 x 1200 DPI |
| Prosečna potrošnja struje za štampanje | 587 W |
| Bezbednosne smernice | da |
| Vodič za brzi početak | da |
| Broj bitmapiranih fontova | 2 |
| Broj skalabilnih fontova | 163 |
| Nivo zvučnog pritiska (štampanje) | 51 dB |
| Nivo zvučne snage (štampanje) | 65 dB |
| Nivo zvučne snage (pripravnost) | 31 dB |
| Ukupni izlazni kapacitet | 170 Blätter |
| Ručno umetanje | da |
| Ulazni kapacitet ležišta 1 | 250 Blätter |
| Ulazni kapacitet ležišta 2 | 650 Blätter |
| Težina medija za ležište za papir | 60 - 216 g/m² |
| Broj print kertridža | 4 |
| Boja | da |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
| Interna memorija | 1000 MB |
| Preporučen radni ciklus | 0 - 6000 Seiten pro Monat |
| Tipična potrošnja struje prema programu Energy Star | 0.52 kWh/Woche |
| Uključen(i) kertridž(i) | da |
| Maksimalni ulazni kapacitet | 901 Blätter |
| Radni opseg vlažnosti | 15 - 80 % |
| Bezbedno štampanje | da |
| Težina paketa | 23.9 kg |
| Ugrađen procesor | da |
| Prilagođena širina medijuma | 98 - 216 mm |
| Prilagođena dužina medijuma | 148 - 356 mm |
| Maksimalno vremensko trajanje jedne upotrebe | 65000 Seiten pro Monat |
| Rezolucija boje | 4800 x 4800 DPI |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
Je li od vašeg pisača previše tražiti jednostavnu upotrebu, pouzdanost i sigurnost? Ili besprijekorna povezanost i žive boje? Ne ako ste mala ili srednja tvrtka s vanjskim zaposlenicima. Potreban vam je snažan pisač koji podržava produktivnost, a ne koči je.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Izgled brošure
- Sortiranje
- Način nacrta
- Dvostrano
- Earth Smart Settings
- Višestruka upotreba
- OneTouch upravljačka ploča
- Orijentacija
- ID zadatka ispisa na margini
- Zakreni sliku za 180 stupnjeva
- Spremljene postavke
- Spremljene i ogledne vrste poslova
- Zaštićeno izdanje
- Status spremnika i tonera
- Vodeni žig
Opseg isporuke
- C320 pisač u boji
- Mrežni kabel
- CD sa softverom i dokumentacijom
- Modul po boji (cijan, magenta, žuta) za 1000 stranica svaki, crni modul: 1500 stranica
- Upute.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)