Xerox C 325 DNI multifunkcionalni pisač laser u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, Duplex, WLAN, USB
- Kataloški br:
- 3400400 - 62
- Oznaka:
- C325VDNI
- EAN:
- 95205044362
- Kataloški br:
- 3400400 - 62
- Oznaka:
- C325VDNI
- EAN:
- 95205044362
Xerox C 325 DNI multifunkcionalni pisač laser u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, Duplex, WLAN, USB
2,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kopiranje, ispis, skeniranje, faks
- Idealno za male i srednje tvrtke i kućne urede
- Pristupite izbornom naprednom tijeku rada s dokumentima s platformom Xerox® Workflow Central
- Integrirane sveobuhvatne sigurnosne značajke
- Značajke spremne za mobilne uređaje kao što su Apple® AirPrint® i Mopria® olakšavaju ispis s bilo kojeg uređaja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj, faks |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 33 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 3 |
| Kapacitet papira | 901 listova |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Površina za skeniranje | 216 x 356 mm |
| Sučelje | USB USB domaćin LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Određene značajke | obostrani ispis zatvorena ladica za papir kompatibilan s mrežom USB ključ-izravan ispis dovod za predložak (duplex) zaslon na dodir kompatibilan s airprint izravno ispisivanje putem WLAN-a |
| Prikladni potrošni materijal | Xerox Toner |
| Integrirana memorija | 8 GB |
| Model | u boji |
| Širina | 479 mm |
| Visina | 491 mm |
| Dubina | 475 mm |
| dim. | (Š x V x D) 479 x 491 x 475 mm |
| Boja | bijela |
| Težina | 27.1 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Funkcija faksa | da |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| NFC | ne |
| Brzina kopiranja (maks.) | 7.5 S./min |
| Serija | C |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
| Štampanje vodenog žiga | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 10 - 32 °C |
| Softverski CD | da |
| Eternet LAN | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 15 - 80 % |
| Vreme do štampanja prve strane (u boji, normalno) | 7.5 s |
| Vreme do štampanja prve strane (crno, normalno) | 7.2 s |
| Maksimalni broj kopija | 9999 Kopien |
| Automatsko ponovno pozivanje broja faksom | da |
| Ekran u boji | da |
| Dirketno štampanje | da |
| Težina medija, automatski punjač dokumenata | 52 - 120 g/m² |
| USB port | da |
| Rezolucija faksa (crno-belo) | 600 x 600 DPI |
| Rezolucija faksa (u boji) | 400 x 400 DPI |
| Funkcija brisanja ivica | da |
| Kopiranje vodenog žiga | da |
| Kopiranje više stranica na 1 stranicu | da |
| Funkcija podešavanja pozadine | da |
| Funkcija štampanja brošura | da |
| Funkcija štampanja više stranica na 1 stranicu | da |
| Funkcija brisanja centra | da |
| Automatska redukcija formata | da |
| Kapacitet uključenog kertridža (crno) | 1500 Stranica |
| Kapacitet uključenog kertridža (cijan, magenta, žuta CMY) | 1000 Stranica |
| Bezbednosni list | da |
| Forwardovanje faksova | da |
| Faks memorija | 18 MB |
| Rezolucija štampe, crno-belo | 1200 x 1200 DPI |
| Duplex skeniranje | da |
| Prosečna potrošnja struje za štampanje | 383 W |
| Broj bitmapiranih fontova | 2 |
| Broj skalabilnih fontova | 163 |
| Dvostrano kopiranje | da |
| Nivo zvučnog pritiska (štampanje) | 54 dB |
| Nivo zvučnog pritiska (pripravnost) | 14 dB |
| Nivo zvučne snage (štampanje) | 69 dB |
| Nivo zvučne snage (pripravnost) | 31 dB |
| Ukupni izlazni kapacitet | 200 Blätter |
| Ručno umetanje | da |
| Ulazni kapacitet ležišta 1 | 250 Blätter |
| Ulazni kapacitet ležišta 2 | 650 Blätter |
| Težina medija za ležište za papir | 60 - 216 g/m² |
| Brzina modema | 33.6 Kbit/s |
| Broj print kertridža | 4 |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
| Potrošnja energije (stanje spavanja) | 1.3 W |
| Vreme do prve kopije (crno) | 6.8 s |
| Vreme do prve kopije (u boji, normalan kvalitet) * Consistency | 7.1 s |
| Interna memorija | 2000 MB |
| Preporučen radni ciklus | 0 - 6000 Seiten pro Monat |
| Maksimalni izlazni kapacitet | 200 Blätter |
| Maksimalna rezolucija kopiranja | 600 x 600 DPI |
| Brzina skeniranja (u boji) | 30 Seiten pro Minute |
| Tipična potrošnja struje prema programu Energy Star | 0.51 kWh/Woche |
| Uključen(i) kertridž(i) | da |
| Maksimalni ulazni kapacitet | 901 Blätter |
| Mogućnost promene veličine | 25 - 400 % |
| Opciona rezolucija skeniranja | 600 x 600 DPI |
| Težina paketa | 32.3 kg |
| Ugrađen procesor | da |
| Brzina skeniranja (crno-belo) | 40 Seiten pro Minute |
| Prilagođena širina medijuma | 98 - 216 mm |
| Prilagođena dužina medijuma | 148 - 356 mm |
| Maksimalno vremensko trajanje jedne upotrebe | 65000 Seiten pro Monat |
| Vreme zagrevanja | 65 s |
| Korisničko uputstvo | da |
| Rezolucija boje | 4800 x 4800 DPI |
| Ugrađeni ekrani | da |
| Potrošnja energije (maks.) | 574 W |
| Wi-Fi Direct | da |
Opis
Opis
Je li previše tražiti jednostavnu upotrebu, pouzdanost i sigurnost od vašeg pisača? Ili besprijekorna povezanost i žive boje? Ne ako ste mala ili srednja tvrtka s vanjskim zaposlenicima. Potreban vam je snažan pisač koji podržava produktivnost, a ne koči je.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Izgled brošure
- Sortiranje
- Način nacrta
- Dvostrano
- Earth Smart Settings
- Višestruka upotreba
- OneTouch upravljačka ploča
- Orijentacija
- ID zadatka ispisa na margini
- Zakreni sliku za 180 stupnjeva
- Spremljene postavke
- Spremljene i ogledne vrste poslova
- Zaštićeno izdanje
- Status spremnika i tonera
- Vodeni žig
Opseg isporuke
- C325 višenamjenski pisač u boji
- Mrežni kabel
- CD sa softverom i dokumentacijom
- Modul po boji (cijan, magenta, žuta) za 1000 stranica svaki Crni modul: 1500 stranica
- Upute.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)