Xerox toner zamijenjen HP HP CF540X kompatibilan crna 3200 Stranica 006R03620 006R03620
- Kataloški br:
- 3395221 - 62
- Oznaka:
- 006R03620
- EAN:
- 952058949742
- Kataloški br:
- 3395221 - 62
- Oznaka:
- 006R03620
- EAN:
- 952058949742
Xerox toner zamijenjen HP HP CF540X kompatibilan crna 3200 Stranica 006R03620 006R03620
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- NEUSPOREDBA ODRŽIVOST: Xerox Everyday obnovljeni toner proizvodi se korištenjem manje prirodnih resursa i ima manji ugljični otisak
- UŠTEDITE SVOJ PRORAČUN I OKOLIŠ: Smanjite svoj ugljični otisak i uštedite 35 do 45% u usporedbi s originalom
- RECIKLIRANJE BEZ MUKE: Besplatni program povrata potrošnog materijala Xerox Green World Alliance omogućuje ponovnu upotrebu ili ekološki prihvatljivo recikliranje
- POTPUNA SIGURNOST: Zahvaljujući doživotnoj zaštiti, imamo besplatni zamjenski uložak za vas u malo vjerojatnom slučaju problema
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toner |
| Izvedba | kompatibilan |
| Proizvođač-br. dijela | 006R03620 |
| Kratak broj | 006R03620 |
| marka pisača | HP |
| Vrsta zamjene za original | HP CF540X |
| Boja | crna |
| Maks. raspon | 3200 Stranica |
| Prikladno za model | Color LaserJet Pro M 254 dnw Color LaserJet Pro M 254 dw Color LaserJet Pro M 254 nw Color LaserJet Pro MFP M 280 nw Color LaserJet Pro MFP M 281 fdn Color LaserJet Pro MFP M 281 fdw Color LaserJet Pro MFP M 281 fw |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | Kompatibilne |
| Doseg stranica | 3200 Stranica |
| Pogodno za | HP LaserJet MFP M280|HP LaserJet MFP M281|HP LaserJet Pro M254 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | HP |
| Težina | 698 g |
| Raspon radne temperature (T-T) | 17 - 25 °C |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 35 - 85 % |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Broj po glavnoj kartonskoj kutiji | 15 Stück(e) |
| Kapacitet stranica crnog tonera | 3200 Stranica |
| Radni opseg vlažnosti | 30 - 70 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 0 - 35 °C |
| Težina paketa | 744 g |
Opis
Opis
Poslovanje s ekološkom osviještenošću ima pozitivan utjecaj na naš planet, vašu tvrtku i vaše zaposlenike. Svakodnevno obnovljeni toneri tvrtke Xerox imaju najmanji ugljični otisak među jednokratnim tonerima. Jer ne biste trebali birati između zaštite okoliša i svog budžeta za toner. Štoviše, imate koristi od prvoklasne Xerox kvalitete s ekološkom odgovornošću, bez obzira na to koji pisač posjedujete. Jer je kompatibilan s najčešćim markama pisača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- NEPOBJEDIVA ODRŽIVOST: Xerox Everyday Remanufactured Toner proizvodi se korištenjem manje prirodnih resursa i ima manji ugljični otisak.,ŠTEDI VAŠ PRORAČUN I OKOLIŠ: Smanjite svoj ugljični otisak i uštedite 35 do 45% u usporedbi s originalom.,MIR: Xerox materijali s certifikatom sigurnosti koji premašuju industrijske standarde za sigurnost i usklađenost.,RECIKLIRANJE BEZ MUKE: Besplatni program povrata potrošnog materijala Xerox Green World Alliance® omogućuje ponovnu upotrebu ili ekološki prihvatljivo recikliranje.,POTPUNI MIR: Uz doživotnu zaštitu, imamo besplatni zamjenski uložak za vas u malo vjerojatnom slučaju problema.
Komentar
Podaci o bočnom dometu (ako je navedeno) odnose se na prosječnu stranicu ispisa s pokrivenošću od 5% u načinu rada za skice.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.