Xerox VersaLink B 620 DN multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 61 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
- Kataloški br:
- 3338381 - 62
- Oznaka:
- B620V/DN
- EAN:
- 95205040852
- Kataloški br:
- 3338381 - 62
- Oznaka:
- B620V/DN
- EAN:
- 95205040852
Xerox VersaLink B 620 DN multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 61 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
3,965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poslovni laseri
- 1200x1200 DPI
- Boje ispisa: crna
- A4 65 stranica u minuti
- Dvostrani tisak
- USB priključak Ethernet/LAN komunikacija kratkog polja (NFC)
- LCD ugrađeni zaslon
- Maksimalna mjesečna upotreba: 300.000 stranica mjesečno
- Ukupan broj ulaza papira: 2 Ukupni kapacitet papira: 650 listova Ukupan izlazni kapacitet: 550 listova
- Kapacitet memorije: 2 MB Ugrađeni procesor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 61 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Kapacitet papira | 550 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 550 Blatt |
| Sučelje | USB LAN (10/100 MBit/s) WLAN 802.11 b/g/n |
| Prikaz | 12,7 cm (5 inča) |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint obostrani ispis kompatibilan s mrežom NFC zaslon na dodir zaslon u boji izravno ispisivanje putem WLAN-a kompatibilan s WLAN-om |
| Prikladni potrošni materijal | Xerox Toner |
| Integrirana memorija | 2 GB |
| Model | crno-bijelo |
| Širina | 428 mm |
| Visina | 445 mm |
| Dubina | 510 mm |
| dim. | (Š x V x D) 428 x 445 x 510 mm |
| Boja | bijela tamnosiva |
| Težina | 25.4 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Mreža | da |
| NFC | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | VersaLink |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
Pouzdanost i performanse koje premašuju zahtjeve i očekivanja
Jesu li pouzdanost, otpornost na budućnost i integrirana sigurnost previše za tražiti? Ovaj pouzdani radni konj spreman za oblak dovoljno je malen da stane bilo gdje
je potreban i dovoljno je brz za rukovanje velikim količinama ispisa. jeste
stoga idealan za radne grupe visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Jesu li pouzdanost, otpornost na budućnost i integrirana sigurnost previše za tražiti? Ovaj pouzdani radni konj spreman za oblak dovoljno je malen da stane bilo gdje
je potreban i dovoljno je brz za rukovanje velikim količinama ispisa. jeste
stoga idealan za radne grupe visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Crno-bijeli pisač s podrškom za A4 format
- Idealno za radne timove od 5 do 20 ljudi
- Obavite zadatke u tren oka s intuitivnim sučeljem od 5 inča poput tableta
- Integrirana sveobuhvatna sigurnost
- Značajke prilagođene mobilnim uređajima olakšavaju ispis s bilo kojeg uređaja
- S tehnologijom ConnectKey® za aplikacije i rješenja koja zadovoljavaju potrebe svakog poduzeća
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)