Xerox VersaLink C 410 multifunkcionalni pisač laser u boji A4 40 S./min 20 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
- Kataloški br:
- 3338383 - 62
- Oznaka:
- C410VDN
- EAN:
- 95205041095
- Kataloški br:
- 3338383 - 62
- Oznaka:
- C410VDN
- EAN:
- 95205041095
Xerox VersaLink C 410 multifunkcionalni pisač laser u boji A4 40 S./min 20 S./min 1200 x 1200 dpi LAN, NFC, USB, WLAN
2,310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserska boja za dom i ured
- 1200x4800 DPI
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 40 stranica u minuti
- Dvostrani tisak
- USB veza Ethernet/LAN
- LCD ugrađeni zaslon
- Maksimalna mjesečna upotreba: 125000 stranica mjesečno
- Ukupan broj ulaza papira: 2 Ukupni kapacitet papira: 251 listova Ukupan izlazni kapacitet: 125 listova
- Kapacitet memorije: 1024 MB Ugrađeni procesor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 40 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 20 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Kapacitet papira | 251 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 251 Blatt |
| Sučelje | USB LAN (10/100 MBit/s) WLAN 802.11 b/g/n |
| Prikaz | 10,9 cm (4,3 inča) |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint obostrani ispis kompatibilan s mrežom NFC zaslon na dodir zaslon u boji izravno ispisivanje putem WLAN-a kompatibilan s WLAN-om |
| Prikladni potrošni materijal | Xerox Toner |
| Integrirana memorija | 1 GB |
| Model | u boji |
| Širina | 445 mm |
| Visina | 318 mm |
| Dubina | 423 mm |
| dim. | (Š x V x D) 445 x 318 x 423 mm |
| Boja | bijela tamnosiva |
| Težina | 20.6 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da |
| NFC | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | ispisivanje naljepnica ispis fotografija visoke kvalitete ispis kartice tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | VersaLink |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
Jednostavan, pouzdan i siguran. Želite li glatko ispisivati? Xerox® C410 pisač u boji ima sve što vam je potrebno da brže obavite posao - savršenu funkcionalnost, velike brzine ispisa, prvoklasne rezultate u boji i dodatni Wi-Fi. Jednostavna instalacija. C410 pisač spreman za korištenje savršen je za male do srednje velike radne timove kojima je potreban fleksibilan pisač. Aplikacija Xerox® Easy Assist praktično vas vodi kroz Wi-Fi postavljanje pomoću vašeg pametnog telefona. To znači da nakon samo nekoliko minuta i uz minimalnu IT podršku možete obavljati svoj svakodnevni posao gotovo neometano.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavnost korištenja koja postavlja nove standarde: Za jednostavno korištenje i minimalnu IT podršku tijekom postavljanja i korištenja. Uz Xerox® Easy Assist možete ispisivati sa svog pametnog telefona. Zaslon osjetljiv na dodir od 4,3 inča jednostavan za korištenje također je impresivan.
- Praktičan i kompaktan: bilo ispod pulta, u recepciji ili na stolu - ovaj kompaktni pisač savršeno se uklapa u vaše radno okruženje. Za nesmetan rad zahvaljujući malom formatu, maloj težini i tihom radu.
- Izvanredno radno iskustvo: Praktičan, siguran, intuitivan nadzor i upravljanje za povećanu produktivnost pomoću aplikacije Xerox® Easy Assist. Brzo pronađite i ispišite datoteke, pratite status pisača, provjerite razinu tonera i još mnogo toga.
- Održivi izbor: Ovaj pisač zadovoljava najviše standarde energetske učinkovitosti, kao što su EPEAT i ENERGY STAR®. Budući da se sastoji od do 25% reciklirane plastike, također dobiva bodove za svoju ekološku prihvatljivost.
- Vrhunska izvedba: Povećajte kvalitetu svojih svakodnevnih poslova ispisa s hrabrim bojama, oštrim linijama i tekstom pri 1200 × 1200 dpi. A njegova brza obrada i brzina ispisa čine ga idealnim za zaposlene timove.
- Značajke spremne za mobilne uređaje kao što su Apple AirPrint i Mopria olakšavaju ispis s bilo kojeg uređaja
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)