Xerox VersaLink C620 inkjet pisač laser A4 štampač
- Kataloški br:
- 3500078 - 62
- Kataloški br:
- 3500078 - 62
Xerox VersaLink C620 inkjet pisač laser A4 štampač
3,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserski kolor za dom i ured
- 1200 x 1200 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 52 stranice u minuti
- Dvostrani ispis Izravni ispis
- USB priključak Ethernet/LAN Komunikacija bliskog polja (NFC)
- Ugrađeni zaslon
- Maksimalna mjesečna upotreba: 150.000 stranica mjesečno
- Ukupan broj ladica za papir: 2 Ukupni kapacitet papira: 650 listova Ukupni izlazni kapacitet: 300 listova
- Kapacitet memorije: 2000 MB Ugrađeni procesor 1200 MHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 52 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 52 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 2850 listova |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 550 Blatt |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Sučelje | USB LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Prikaz | 12,7 cm (5") |
| Određene značajke | NFC obostrani ispis |
| Podržane memorijske kartice | eMMC |
| Integrirana memorija | 32 GB |
| Širina | 479 mm |
| Visina | 413 mm |
| Dubina | 489 mm |
| dim. | (Š x V x D) 479 x 413 x 489 mm |
| Boja | siva bijela |
| Težina | 32 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | ne |
| NFC | da |
| Zaslon (inči) | 5 palac |
| Boja | crna cijan purpurno crven žut |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 1 W |
| Potrošnja energije StandBy | 25 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| GPU-takt | 1200 MHz |
| Radna memorija | 2000 MB |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT Blauer Engel DE-UZ 219 |
| 10 - 32,2 °C | |
| da | |
| 6.6 s | |
| 5.6 s | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| 702 W | |
| 40 Seiten pro Minute | |
| 40 Seiten pro Minute | |
| 55 dB | |
| 70 dB | |
| 30 dB | |
| 300 Blätter | |
| da | |
| 550 Blätter | |
| 60 - 218 g/m² | |
| 4 | |
| da | |
| 5 A | |
| 100 Blätter | |
| 0.65 kWh/Woche | |
| da | |
| 15 - 85 % | |
| da | |
| da | |
| 38.5 kg | |
| da | |
| 105 - 216 mm | |
| 148 - 356 mm | |
| 150000 Seiten pro Monat | |
| 116 s | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| da |
Opis
Opis
Xerox VersaLink C620V/DN dizajniran je za povećanje produktivnosti i pojednostavljenje vašeg tijeka rada. Ovaj pisač kombinira mogućnosti brzog ispisa s naprednim mogućnostima povezivanja, što ga čini savršenim rješenjem za užurbana uredska okruženja. S mogućnošću ispisa do 50 stranica u minuti u boji i crno-bijelo, te automatskom funkcijom obostranog ispisa, osigurava da vaši dokumenti budu ne samo brzo dostupni, već i profesionalno prezentirani. Rezolucija od 1200 x 1200 dpi pruža oštre i jasne slike i tekst, što ga čini prikladnim za širok raspon potreba ispisa, od poslovnih izvješća do marketinških materijala.
Pisač je opremljen 5-inčnim zaslonom osjetljivim na dodir i nudi intuitivno korisničko sučelje za jednostavno rukovanje i upravljanje uređajem. Njegove sveobuhvatne sigurnosne značajke štite vaše osjetljive podatke i pružaju vam bezbrižnost. Osim toga, pisač podržava širok raspon vrsta i veličina medija, što povećava njegovu svestranost. Xerox VersaLink C620V/DN ekološki je prihvatljiv izbor za moderne tvrtke koje žele smanjiti svoj utjecaj na okoliš uz održavanje visoke razine produktivnosti. To je dokazano usklađenošću s ENERGY STAR i EPEAT standardima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pisač je opremljen 5-inčnim zaslonom osjetljivim na dodir i nudi intuitivno korisničko sučelje za jednostavno rukovanje i upravljanje uređajem. Njegove sveobuhvatne sigurnosne značajke štite vaše osjetljive podatke i pružaju vam bezbrižnost. Osim toga, pisač podržava širok raspon vrsta i veličina medija, što povećava njegovu svestranost. Xerox VersaLink C620V/DN ekološki je prihvatljiv izbor za moderne tvrtke koje žele smanjiti svoj utjecaj na okoliš uz održavanje visoke razine produktivnosti. To je dokazano usklađenošću s ENERGY STAR i EPEAT standardima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pisač u boji s podrškom za A4 format
- Idealno za radne timove od 5 do 20 ljudi
- Intuitivno korisničko sučelje nalik tabletu s 5-inčnim zaslonom omogućuje vam personalizaciju, pojednostavljenje i ubrzavanje zadataka.
- Sveobuhvatna integrirana sigurnost
- Značajke prilagođene mobilnim uređajima olakšavaju ispis s bilo kojeg uređaja
- S ConnectKey® tehnologijom za aplikacije i rješenja za potrebe svakog poslovanja
Opseg isporuke
- Xerox VersaLink C620V_DN
- Toner uložak - crni
- Toner uložak - cijan
- Toner uložak - magenta
- Toner uložak - žuti
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.