Xiaomi 62470 stolni ventilator 18 W bijela kontrolirano aplikacijom, oscilirajuća, LED svjetlosni indikator, odbrojavanj
- Kataloški br:
- 3476988 - 62
- Oznaka:
- BHR9872EU
- EAN:
- 6932554413132
- Kataloški br:
- 3476988 - 62
- Oznaka:
- BHR9872EU
- EAN:
- 6932554413132
Xiaomi 62470 stolni ventilator 18 W bijela kontrolirano aplikacijom, oscilirajuća, LED svjetlosni indikator, odbrojavanj
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktni dizajn sa snažnim protokom zraka za temeljitu cirkulaciju zraka
- Podržava prijenosne opcije punjenja tipa C
- Automatska 3D raspodjela zraka (120° horizontalna oscilacija i 100° vertikalna oscilacija)
- Niska razina buke za mirnu noć - 28,4 dB(A)
- 100% precizno podešavanje brzine zraka putem aplikacije
- 10 m² površine za cirkulaciju zraka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
| Radni napon | 12 V/DC |
| Stupnjevi uključivanja | 100 |
| Snaga | 18 W |
| Protok zraka | 22.9 m³/min |
| Broj okretaja | 3.4 m/s |
| Razvoj buke | 58 dB |
| Rešetka-Ø | 250 mm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | kontrolirano aplikacijom oscilirajuća LED svjetlosni indikator odbrojavanje |
| Težina | 2 kg |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Jačina zvuka | 58 dBA |
| Boja | bijela |
| Potrošnja energije StandBy | 0.94 W |
| Materijal | plastika |
| Visina | 334 mm |
| Dužina | 324 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Omjer usluga | 1.8 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Zaslon (inči) | 1.0 palac |
Opis
Opis
Novi ventilator Smart Circulation redefinira udobnost i povezivost u vašem domu. Ovaj najsuvremeniji uređaj savršeno je rješenje za sve koji traže snažnu, fleksibilnu i tihu cirkulaciju zraka koja se besprijekorno integrira u njihovu digitalnu svakodnevicu.
Performanse i cirkulacija
Unatoč kompaktnom i laganom dizajnu, ventilator pruža iznenađujuće snažan protok zraka, postižući domet cirkulacije do 10 metara. Automatska 3D distribucija zraka osigurava da se dosegne svaki kutak prostorije: s horizontalnom oscilacijom od 120° i vertikalnom oscilacijom od 100°, jamči se sveobuhvatno i ravnomjerno hlađenje. U večernjim satima imate koristi od izuzetno niske razine buke od samo 28,4 dB(A), što omogućuje miran i ugodan san bez potrebe za svježim zrakom.
Pametno i fleksibilno
Ventilator se intuitivno i precizno kontrolira putem aplikacije, koja nudi mnogo različitih razina brzine zraka za fino podešavanje. Nadalje, uređaj se može u potpunosti integrirati u uobičajene ekosustave pametnih domova jer podržava Google Home i Alexu. Posebno je vrijedna pažnje njegova iznimna fleksibilnost: zahvaljujući rijetkoj ručki za nošenje i podršci za prijenosno punjenje putem USB-C kabela, ventilator možete lako ponijeti bilo gdje i njime upravljati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Performanse i cirkulacija
Unatoč kompaktnom i laganom dizajnu, ventilator pruža iznenađujuće snažan protok zraka, postižući domet cirkulacije do 10 metara. Automatska 3D distribucija zraka osigurava da se dosegne svaki kutak prostorije: s horizontalnom oscilacijom od 120° i vertikalnom oscilacijom od 100°, jamči se sveobuhvatno i ravnomjerno hlađenje. U večernjim satima imate koristi od izuzetno niske razine buke od samo 28,4 dB(A), što omogućuje miran i ugodan san bez potrebe za svježim zrakom.
Pametno i fleksibilno
Ventilator se intuitivno i precizno kontrolira putem aplikacije, koja nudi mnogo različitih razina brzine zraka za fino podešavanje. Nadalje, uređaj se može u potpunosti integrirati u uobičajene ekosustave pametnih domova jer podržava Google Home i Alexu. Posebno je vrijedna pažnje njegova iznimna fleksibilnost: zahvaljujući rijetkoj ručki za nošenje i podršci za prijenosno punjenje putem USB-C kabela, ventilator možete lako ponijeti bilo gdje i njime upravljati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Lagan i praktičan. Pogodan za svako okruženje.
- Uklonjivi dijelovi za temeljitije čišćenje
- Dvostruki kuglični ležajevi za povećanu stabilnost i robusnost
Opseg isporuke
- ventilator
- Adapter napajanja
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.