Xlyne 570504 DVD unutarnji optički pogon Bulk SATA III crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3594635 - 62
- Oznaka:
- 570504
- EAN:
- 4260449578874
- Kataloški br:
- 3594635 - 62
- Oznaka:
- 570504
- EAN:
- 4260449578874
Xlyne 570504 DVD unutarnji optički pogon Bulk SATA III crna, srebrna
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svestrani CD/DVD pogon – Podržava sve uobičajene formate kao što su CD-ROM, CD-R/RW, kao i DVD±R, DVD±RW, DVD-RAM i dvoslojne medije.
- Visoka brzina čitanja i pisanja – Brzina čitanja do 24x, brzina pisanja do 16x za učinkovito snimanje i reprodukciju.
- Pouzdano SATA sučelje – Stabilan i brz prijenos podataka, kompatibilan s većinom stolnih računala i matičnih ploča.
- Robusno metalno kućište – Izdržljiva konstrukcija sa srebrnim kućištem i crnom prednjom pločom za moderan dizajn računala.
- Široka kompatibilnost – Pogodno za različite marke i modele stolnih računala, idealno za uredske, kućne PC ili industrijske primjene.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DVD unutarnji optički pogon |
| Izvedba | Bulk |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | SATA III |
| Slimline | ne |
| LightScribe® | ne |
| Dizajn | unutarnji |
| Širina | 148 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dubina | 173 mm |
| dim. | (Š x V x D) 148 x 42 x 173 mm |
Opis
Opis
Ovaj interni DVD-RW pogon idealno je rješenje za stolna računala kojima je potreban pouzdan optički pogon za čitanje i snimanje CD-ova i DVD-ova. Zahvaljujući SATA sučelju, pogon se može jednostavno integrirati i nudi stabilan i brz prijenos podataka.
Robusno metalno kućište osigurava trajnost i siguran rad, čak i uz čestu upotrebu. S podrškom za gotovo sve uobičajene CD i DVD formate, pogon je prikladan za sigurnosno kopiranje podataka, instalaciju softvera kao i multimedijske aplikacije. Visoka brzina čitanja i pisanja osigurava učinkovit rad u privatnom i profesionalnom okruženju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Robusno metalno kućište osigurava trajnost i siguran rad, čak i uz čestu upotrebu. S podrškom za gotovo sve uobičajene CD i DVD formate, pogon je prikladan za sigurnosno kopiranje podataka, instalaciju softvera kao i multimedijske aplikacije. Visoka brzina čitanja i pisanja osigurava učinkovit rad u privatnom i profesionalnom okruženju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)