Xlyne DVD vanjski snimač USB a, USB-C®, USB 2.0 crna
- Kataloški br:
- 3466241 - 62
- Oznaka:
- 570501
- EAN:
- 4260449578607
- Kataloški br:
- 3466241 - 62
- Oznaka:
- 570501
- EAN:
- 4260449578607
Xlyne DVD vanjski snimač USB a, USB-C®, USB 2.0 crna
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Plug&Play (nisu potrebni upravljački programi), DVD-R: 8x, CD-R: 24x
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DVD vanjski snimač |
| Boja | crna |
| Sučelje | USB a USB-C® USB 2.0 |
| Širina | 143 mm |
| Visina | 17 mm |
| Dubina | 142 mm |
| Težina | 380 g |
| dim. | (Š x V x D) 143 x 17 x 142 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)