Yageo AC0402FR-072K2L SMD otpornik 2.2 kΩ SMD 0402 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465207 - 62
- Oznaka:
- AC0402FR-072K2L
- Kataloški br:
- 3465207 - 62
- Oznaka:
- AC0402FR-072K2L
Yageo AC0402FR-072K2L SMD otpornik 2.2 kΩ SMD 0402 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 0402 |
| Otpor | 2.2 kΩ |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 1 mm |
| Širina | 0.5 mm |
| Visina | 0.32 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 1 x 0.5 x 0.32 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | AC0402FR-072K2L |
| Nazivna struja | 1.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | AEC-Q200 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 63mW 1% 0402
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • Kvalificirano za AEC-Q200
- • Razina osjetljivosti na vlagu MSL I
- • epoksid bez halogena
- • visoka pouzdanost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.