Yageo AC0805FR-072K2L SMD otpornik 2.2 kΩ SMD 805 0.125 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465240 - 62
- Oznaka:
- AC0805FR-072K2L
- Kataloški br:
- 3465240 - 62
- Oznaka:
- AC0805FR-072K2L
Yageo AC0805FR-072K2L SMD otpornik 2.2 kΩ SMD 805 0.125 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 805 |
| Otpor | 2.2 kΩ |
| Opterećenje | 0.125 W |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 2 mm |
| Širina | 1.25 mm |
| Visina | 0.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | AC0805FR-072K2L |
| Nazivna struja | 2.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | AEC-Q200 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 1/8W 1% 0805
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • Certificirano prema AEC-Q200
- • Razina osjetljivosti na vlagu MSL I
- • Epoksidna smola bez halogena
- • Visoka pouzdanost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.