Yageo AC1206FR-0722KL SMD otpornik 22 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465254 - 62
- Oznaka:
- AC1206FR-0722KL
- Kataloški br:
- 3465254 - 62
- Oznaka:
- AC1206FR-0722KL
Yageo AC1206FR-0722KL SMD otpornik 22 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 1206 |
| Otpor | 22 kΩ |
| Opterećenje | 0.25 W |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 3.1 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | 0.55 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.1 x 1.6 x 0.55 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | AC1206FR-0722KL |
| Nazivna struja | 2.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN 140401-802, IPC-SM-782 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 1/4W 1% 1206
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornici
- • Kvalificirano za AEC-Q200
- • Razina osjetljivosti na vlagu MSL I
- • epoksid bez halogena
- • visoka pouzdanost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.