Yageo CFR-25JB-52-3R3 ugljenoslojni otpor 3.3 Ω 0207 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464237 - 62
- Oznaka:
- CFR-25JB-52-3R3
- Kataloški br:
- 3464237 - 62
- Oznaka:
- CFR-25JB-52-3R3
Yageo CFR-25JB-52-3R3 ugljenoslojni otpor 3.3 Ω 0207 5 % 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugljenoslojni otpor |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 3.3 Ω |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 5.7 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CFR-25JB-52-3R3 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 10.000 MΩ |
Opis
Opis
Otpornici s ugljičnim filmom 1/4W 5% 0207
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.