Yageo KNP100JT-73-0R68 žičani otpor 0.68 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464416 - 62
- Oznaka:
- KNP100JT-73-0R68
- Kataloški br:
- 3464416 - 62
- Oznaka:
- KNP100JT-73-0R68
Yageo KNP100JT-73-0R68 žičani otpor 0.68 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žičani otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 0.68 Ω |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 11.0 mm |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KNP100JT-73-0R68 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 200 °C |
| Radna temperatura (min.) | 40 °C |
Opis
Opis
Žičani otpornici 1W 5% 0411
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Žičani otpornik
- namotan na keramičko tijelo
- krimpovane kontaktne točke
- mali dizajn
- električna i mehanička stabilnost s niskim tolerancijama
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.