Yageo RC0603FR-07560RL SMD otpornik 560 Ω SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465199 - 62
- Oznaka:
- RC0603FR-07560RL
- Kataloški br:
- 3465199 - 62
- Oznaka:
- RC0603FR-07560RL
Yageo RC0603FR-07560RL SMD otpornik 560 Ω SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 603 |
| Otpor | 560 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 1.6 mm |
| Širina | 0.8 mm |
| Visina | 0.45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | RC0603FR-07560RL |
| Nazivna struja | 1.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • epoksid bez halogena
- • Proizvodi s bezolovnim završetkom ispunjavaju RoHS zahtjeve (Pb staklo u elektrodama, otpornim elementima i staklu izuzeto je od RoHS direktive)
- • visoka pouzdanost komponenti i uređaja
- • Ušteda prostora na tiskanoj ploči
- • u proizvodima/proizvodnji nisu korišteni zabranjeni materijali
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.