Yageo SMD otpornik 0 Ω SMD 100 ±ppm/°C 5000 kom.
- Kataloški br:
- 3454743 - 62
- Kataloški br:
- 3454743 - 62
Yageo SMD otpornik 0 Ω SMD 100 ±ppm/°C 5000 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Otpor | 0 Ω |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 1.6 mm |
| Širina | .8 mm |
| Visina | .5 mm |
| Sadržaj | 5000 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 1.6 x .8 x .5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Nazivna struja | 1.000 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • epoksid bez halogena
- • Proizvodi s bezolovnim završetkom ispunjavaju RoHS zahtjeve (Pb staklo u elektrodama, otpornim elementima i staklu izuzeto je od RoHS direktive)
- • visoka pouzdanost komponenti i uređaja
- • Ušteda prostora na tiskanoj ploči
- • u proizvodima/proizvodnji nisu korišteni zabranjeni materijali
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.