Yageo SQP500JB-1K snažan otpor 1 kΩ aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464227 - 62
- Oznaka:
- SQP500JB-1K
- Kataloški br:
- 3464227 - 62
- Oznaka:
- SQP500JB-1K
Yageo SQP500JB-1K snažan otpor 1 kΩ aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
1.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | snažan otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 1 kΩ |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Koeficijent temperature | 300 ±ppm/°C |
| Dužina | 22.0 mm |
| Širina | 9.4 mm |
| Visina | 9.4 mm |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 22.0 x 9.4 x 9.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | SQP500JB-1K |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Certifikati | Primjenjuje se EIA RS-334, EIA RC-649 |
Opis
Opis
Žičani otpornici visokog opterećenja 5W 5%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- - Žičani otpornik visokog opterećenja u keramičkom kućištu
- - Niska cijena, mala veličina, visoka stabilnost na visokim temperaturama
- - Niska razina buke, super odvođenje topline
- - Nosač izrađen od visoko toplinski otpornog izolatora namotanog otpornom žicom, u keramičkom kućištu
- - Vrijednosti do 100 Ohma su žičani otpornici, vrijednosti veće od 100 Ohma su energetski filmski otpornici
- - Spojevi izrađeni od pokositrene bakrene žice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.