Yageo ugljenoslojni otpor 22 kΩ 1000 kom.
- Kataloški br:
- 3454762 - 62
- Kataloški br:
- 3454762 - 62
Yageo ugljenoslojni otpor 22 kΩ 1000 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugljenoslojni otpor |
| Otpor | 22 kΩ |
| Dužina | 6.0 mm |
| Sadržaj | 1000 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Izolacijski otpor | 10 10 MΩ |
Opis
Opis
Otpornici s ugljičnim filmom 1/4W 5% 0207 Gu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Otpornik s ugljičnim filmom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.