YingJiao LED pogonski sklop 96 W 8 A 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435639 - 62
- Oznaka:
- SLCV-100-12E
- EAN:
- 4021087105217
- Kataloški br:
- 3435639 - 62
- Oznaka:
- SLCV-100-12E
- EAN:
- 4021087105217
YingJiao LED pogonski sklop 96 W 8 A 12 V 1 kom.
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12 V
- 8 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š) 165 mm x 28.5 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V |
| Razred zaštite | IP44 |
| Priključak | pletenica |
| Snaga (maks.) | 96 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 8 A |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Ulazni napon (min.) | 196 V/AC |
| Područje snage | 96 W (max) |
| Širina | 28.5 mm |
| Dužina | 165 mm |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 92 % |
Opis
Opis
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.