YingJiao YS35V-1205000 Euro utikač 12 V 60 W
- Kataloški br:
- 3435690 - 62
- Oznaka:
- YS35V-1205000
- EAN:
- 4021087105279
- Kataloški br:
- 3435690 - 62
- Oznaka:
- YS35V-1205000
- EAN:
- 4021087105279
YingJiao YS35V-1205000 Euro utikač 12 V 60 W
53.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12 V Izlazni naponZa potrošače do maks. 60 W snage
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Euro utikač |
| Izlazni napon | 12 V |
| Snaga | 60 W |
| dim. | (D x Š x V) 90 x 36 x 54 mm |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V |
| Ulazni napon (min.) | 100 V |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 54 mm |
| Dužina | 90 mm |
| Tip | YS35V-1205000 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)