Yuasa RE12-12FR olovni akumulator 12 V 12 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 151 x 98 x 98 mm nisko samopražnjenje
- Kataloški br:
- Oznaka:
- RE12-12FR
- Kataloški br:
- Oznaka:
- RE12-12FR
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10-godišnji vijek trajanja
- Zaštita od curenja
- Izvrsne visokonaponske karakteristike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet | 12 Ah |
| Visina | 98 mm |
| Težina | 4.15 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | RE12-12FR |
| Ponovno punjenje | da |
| dim. | (Š x V x D) 151 x 98 x 98 mm |
| Dubina | 98 mm |
| Širina | 151 mm |