Yuasa YB12AL-A2 baterije za motor 12 V 12.6 Ah
Kataloški br:
Oznaka:
YB12ALA2DC
Oznaka:
YB12ALA2DC
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Sulfat-stop
  • Vrlo dobra svojstva vibracija
  • Visoka snaga polijetanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du) 134 x 160 x 80 mm
Dubina
80 mm
JIS šifra
YB12AL-A2
Kapacitet
12,6 Ah
Napetost
12 V
Širina
134 mm
Struja hladnog starta
150 A
Stupni tip
Schraubklemmen
Tehnologija
olovna kiselina
Težina
4 kg
Visina
160 mm