Zipper Generator struje ZI-STE8000 Tip motora 4-taktni
Kataloški br:
Oznaka:
ZI-STE8000
Oznaka:
ZI-STE8000
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Für Baustellen- Garten-, sowie Freizeit- und Campingaktivitäten
  • 100% Kupferwicklung
  • Uključuje daljinski upravljač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj okretaja motora
3600 o/min
Dim.
(Š x V x D) 730 x 550 x 690 mm
Dubina
690 mm
Kapacitet spremnika
30L
Kontinuirana snaga
8000 W
Nazivni napon
230 V
Sinkroni generator
Da
Širina
730 mm
Snaga motora
10 kW
Težina
95 kg
Utičnice
2
Visina
550 mm