Acer Acer Predator Helios Neo 16 AI 16" 7-25 Gaming notebook
- Kataloški br:
- 3553948 - 62
- Oznaka:
- NH.QVQEG.007
- EAN:
- 4711474692658
- Kataloški br:
- 3553948 - 62
- Oznaka:
- NH.QVQEG.007
- EAN:
- 4711474692658
Acer Acer Predator Helios Neo 16 AI 16" 7-25 Gaming notebook
6,860.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255HX
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5.2 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM;6400 MHz1000 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Predator Helios Neo 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | integriert im Intel Core Ultra |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 356.78 mm |
| Visina | 19.90 mm |
| Dubina | 275.50 mm |
| Težina | 2.7 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.4 GHz / max. 5.2 GHz |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Dieses Modell bietet eine atemberaubende Bildqualität dank seines OLED-Displays.
Brillantes OLED-Display: Erlebe Gaming in einer neuen Dimension auf dem 16 Zoll (40.64 cm) Acer CineCrystal WQXGA OLED 240Hz Display. Es bietet 100% DCI-P3/Adobe-RGB Farbraumabdeckung.
Die Auflösung beträgt 2.560 x 1.600.
Starke Performance: Angetrieben durch den Intel Core Ultra 7 Prozessor 255HX (Basistakt 2.4 GHz, bis zu 5.2 GHz max. Leistungstaktrate) .
Grafikpower: Verfügt über eine NVIDIA GeForce RTX 5070 Grafikkarte mit 8GB GDDR7 VRAM.
Schneller Speicher: 1.000 GB M.2 PCIe Gen4 SSD und 16 GB DDR5 RAM.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Brillantes OLED-Display: Erlebe Gaming in einer neuen Dimension auf dem 16 Zoll (40.64 cm) Acer CineCrystal WQXGA OLED 240Hz Display. Es bietet 100% DCI-P3/Adobe-RGB Farbraumabdeckung.
Die Auflösung beträgt 2.560 x 1.600.
Starke Performance: Angetrieben durch den Intel Core Ultra 7 Prozessor 255HX (Basistakt 2.4 GHz, bis zu 5.2 GHz max. Leistungstaktrate) .
Grafikpower: Verfügt über eine NVIDIA GeForce RTX 5070 Grafikkarte mit 8GB GDDR7 VRAM.
Schneller Speicher: 1.000 GB M.2 PCIe Gen4 SSD und 16 GB DDR5 RAM.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)