Acer Gaming notebook Nitro 18 AI 45.7 cm (18 palac) WQXGA AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz NVID
- Kataloški br:
- 3553944 - 62
- Oznaka:
- NH.QYGEG.002
- EAN:
- 4711474699312
- Kataloški br:
- 3553944 - 62
- Oznaka:
- NH.QYGEG.002
- EAN:
- 4711474699312
Acer Gaming notebook Nitro 18 AI 45.7 cm (18 palac) WQXGA AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz NVID
6,515.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 45.7 cm (18 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 165 Hz
- AMD Ryzen AI 9
- 365
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1000 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Nitro 18 AI |
| Zaslon (cm) | 45.7 cm |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS 165 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesor / model | 365 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB microSD |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 400.9 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| Dubina | 310.3 mm |
| Težina | 3.02 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 2.0 GHz / max. 5 GHz |
| Zaslon | 45.7 cm (18 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Acer Nitro 18 AI: Budućnost igara je stigla!
Uronite u sljedeću generaciju igara s prijenosnim računalima za igranje Acer Nitro 18 AI. Opremljeni najnovijim AMD Ryzen™ AI procesorima i NVIDIA® GeForce RTX™ grafičkim karticama serije 50, ovi snažni uređaji nude zapanjujuće performanse, munjevito brzo vrijeme odziva i napredne AI značajke, a sve to upakirano u elegantno aluminijsko kućište boje Obsidian Black.
Impresivne karakteristike svih modela:
Display: Riesige 18-Zoll-Displays mit 165 Hz Bildwiederholrate für extrem flüssiges Gaming.
Speicher: Ultraschnelle 1.000 GB PCIe Gen4 SSD für blitzschnelle Ladezeiten.
Kühlsystem: Fortschrittliche Dual Fan Cooling mit Vector Heat Pipe, Quad-Intake und Quad-Exhaust, um auch in hitzigen Gefechten einen kühlen Kopf zu bewahren.
Tastatur: Präzise Acer FineTip RGB-Tastatur mit Nummernblock und 4-Zonen-RGB-Hintergrundbeleuchtung.
Audio/Video: FHD Webcam und DTS X Ultra Audio für kristallklare Kommunikation und immersiven Klang.
Software: Vorinstalliert mit Windows 11 Home (64-Bit) und optimiert für die AI-Ära als Copilot PC.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)