Acer grafička kartica AMD Radeon Acer PREDATOR BiFrost AMD RX9070 OC 16GB 16 GB
- Kataloški br:
- 3400706 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4GWW.P01
- EAN:
- 4711474226631
- Kataloški br:
- 3400706 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4GWW.P01
- EAN:
- 4711474226631
Acer grafička kartica AMD Radeon Acer PREDATOR BiFrost AMD RX9070 OC 16GB 16 GB
2,670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost AMD RadeonRX 9070
- Sučelja 16 GB s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070 |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Širina | 297 mm |
| Visina | 52 mm |
| Dubina | 120 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Verzija grafičke kartice | Radeon RX 9070 |
| Potrošnja struje u pogonu | 245 W |
| HDCP | da |
| Propusni opseg memorije (maks) | 640 GB/s |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)