Acer grafička kartica AMD Radeon RX 9060 XT AMD Radeon™ RX 9060 XT Series 8 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3473399 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4UWW.P02
- EAN:
- 4711474726506
- Kataloški br:
- 3473399 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4UWW.P02
- EAN:
- 4711474726506
Acer grafička kartica AMD Radeon RX 9060 XT AMD Radeon™ RX 9060 XT Series 8 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
1,615.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2780 MHz / GPU-Takt Boost 3320 MHzAMD RadeonRX 9060 XT
- Sučelja HDMI™, DisplayPort8 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9060 XT |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2780 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 3320 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 450 W |
| Širina | 269 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dubina | 44 mm |
| Podržani monitori | 3 |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1a |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| Verzija grafičke kartice | AMD Radeon™ RX 9060 XT Series |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)